Vnuk přiběhl k babičce s kyticí, ale tvrdohlavá oslavenkyně mu neotevřela dveře: Princip, nebo blbost

Zdálo by se, co jsme ještě neslyšeli v tomto bláznivém světě? Ale tady je příběh, jak babička nepustila vnuka do bytu, když jí přišel poblahopřát k narozeninám. Byla doma, to je jisté. Nuance: vnuk byl od švagrové, se kterou se syn už rozvedl. Taková je principiální babička.

Bývalý manžel alimenty platí skromně, jak soud určil. Komunikovat nechce, navíc se přestěhoval do zahraničí.

Rozchod / ilustrační foto / Zdroj: vesti.ua

Ale Káťa o něm špatně neřekla ani slovo.

Bydlí tam, kde bydlela, kousek od bývalé tchyně. Vztah s manželovými rodiči se nevyvíjel od prvního dne. Ona ani nečekala, že po rozvodu to bude horší, protože veškerá vina za rozvod ležela jen na manželovi.

Nedávní příbuzní ale raději předstírali, že se s Katkou vůbec neznají. Ani s vnoučaty nekomunikovali.
Po čase ale začala klukům alespoň gratulovat k narozeninám. A dokonce někdy zvou je k sobě, pak na návštěvu, nebo třeba na chalupu.

Mama a 2 syny / ilustrační foto / Zdroj: depositphotos.com

Pokaždé v den narozenin, na Nový rok a další svátky, Káťa kupovala sladkosti, květiny a další dárky, aby její děti poblahopřáli babičce nebo dědečkovi.

A tak přišly narozeniny tchyně. Káťa se k ní nechystala a chlapce s květinami a dárky poslala. Ale babička jim prostě neotevřela dveře. Tak si dívka pomyslela že ta není doma. Druhý den, se Káťa snažila dovolat tchyni, ale marně.

Chlapeček s kytici / ilustrační foto / Zdroj: optim1stka.ru

Dívka si pomyslela, zda se nestalo něco špatného, a šla k domu tchyně. Samozřejmě že nikdo neotevřel, a nezvedal telefon. Pak Katku napadlo půjčit si telefon u sousedky, a zavolat z jiného čísla. A hele, bývala tchyně to zvedla a radostným a spokojena hlasem odpověděla na telefonát.

Žena vola / ilustrační foto / Zdroj: freepik.com/

Káťa se k této situaci vyjádřila, že vnoučata nemají za vině že se rodiče rozešli, mají rádi babičku. A i ona sama bude je potřebovat za nějakých pět let, protože už není mladá. Babička ale prozradila, že Kateřina je blbá, že sama nechala děti bez otce.

S vlastně tak tím to skončilo, opět nekomunikují. Naštěstí jsou vnoučata dostatečně stará, a nejsou z té situace moc rozrušená.

Domek / ilustrační foto / Zdroj: pufikhomes.com

PSALI JSME: JE MOŽNÉ SI VZÍT DOMŮ NEJEN DĚTI Z DĚTSKÉHO DOMOVA, ALE I BABIČKY Z DOMOVA DŮCHODCŮ: BYLO JÍ 79 LET, ŽIJE S LENKOU JIŽ 6 LET

PŘIPOMÍNÁME: RODINA FOTÍ NEIDEÁLNÍ VÁNOČNÍ FOTKY UŽ SEDM LET PO SOBĚ: A KAŽDÝ ROK JSOU JEJICH SNÍMKY ČÍM DÁL ZAJÍMAVĚJŠÍ

Share