Jak obnovení šatníku vrátilo ženě sebevědomí a obdiv její rodiny

Před rokem jsem pracovala jako manažerka v obchodě s oblečením pro ženy v těle. A svou prací byla víc než spokojená. Je pravda, že špatných klientů tam bylo také dost, ale byli tam i dobří zákazníci, díky nim jsem v tom obchodě pracovala.

Manažerka v obchodě/ilustrační foto/Zdroj: zen.yandex.ru/

Jednou k nám přišla čtyřicetiletá žena s manželem a dvěma chlapci. Oblečená byla do svetru a širokých riflí. Není žádným tajemstvím, že v oblečení měla vlastní zdrženlivost. Jak žena přiznala, oblečení si už sto let nekupovala, proto doufala, že jí pomůžu s výběrem džínů.

Byla to docela obézní žena a zároveň krásná a pevná. Její domácí chtěli pomoci jí vrátit sebevědomí. Také jsem se inspirovala a s velkou radostí jsem jim v tom pomohla.

Pár / Zdroj: pandda.online

Výběr oblečení bude trvat nějakou dobu, takže bylo rozhodnuto, že muži počkají na svou dámu na pohovce. A pak už ocení všechno, co vybereme. S touto roztomilou ženou jsme letěli po obchodě, popadli jsme několik roztomilých věcí, krásné podprsenky. Celou dobu jsem jí říkala, jak správně kombinovat věci, jak vytvořit „svůj“ šatník. Pak jsme přišli na oddělení s džíny. Nejtěžší úkol byl před námi.

Oblečení / Zdroj: pandda.online

Na oko, žena měla velikost 18-20. Po vyslechnutí jejích preferencí jsem se pustila do výběru. Mezi různými modely jsme vybrali džíny s vysokým pasem, z elastického materiálu. Takže zdůrazníme malý pas a také pěkný docela velký zadek. Po tom všem jsem ženu s obtížemi přemluvila, aby si vyzkoušela to, co jsem pro ní vybrala já, a po chvíli mě pozvala k sobě. Hned jsem běžela za ní.

– Už dlouho jsem se necítila tak spokojeně a krásně! Děkuji moc! – řekla žena s očima plnými slz a vděčným úsměvem.

Džíny / Zdroj: pandda.online

Pozvala jsem manžela a syny, aby se podívali na jejich krásnou maminku. Manžel se podíval na svou milovanou ženu, a byl velmi spokojený s jejim vzhledem. Synové nepřestali maminku chválit, že je tak krásná. A já byla spokojená s odvedenou prací.

Nakonec oni koupili všechno, co jsme vybrali. Nikdy nezapomenu na tuto šťastnou a spokojenou rodinu.

Džíny / Zdroj: pandda.online

PSALI JSME: RODINA FOTÍ NEIDEÁLNÍ VÁNOČNÍ FOTKY UŽ SEDM LET PO SOBĚ: A KAŽDÝ ROK JSOU JEJICH SNÍMKY ČÍM DÁL ZAJÍMAVĚJŠÍ

PŘIPOMÍNÁME: JE MOŽNÉ SI VZÍT DOMŮ NEJEN DĚTI Z DĚTSKÉHO DOMOVA, ALE I BABIČKY Z DOMOVA DŮCHODCŮ: BYLO JÍ 79 LET, ŽIJE S LENKOU JIŽ 6 LET

Share