Víme, co dělal Trump první víkend po konci prezidentského období

První víkend po skončení prezidentského působení si bývalý americký vůdce Donald Trump zaletěl zahrát golf. Podle novin, bývalý prezident strávil celou sobotu 23.ledna, hraním golfu ve svém klubu v West Palm Beach, Florida. Kde ho zachytili paparazzi v bílé čepici se sloganem Make America Great Again, jak provádí úder proti palmám.

 

Klub West Palm Beach / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

 

Donald Trump s manželkou / Zdroj: youtube.com 

 

Trump se později údajně vrátil do letoviska Mar-a-Lago, kde se nachází jeho nemovitost. Je třeba poznamenat, že tam se bývalý americký vůdce setkal s davem svých příznivců s vlajkami a plakáty. Začátkem ledna Trump slíbil, že si po skončení prezidentského působení najde nové místo. Jeho asistent poté poznamenal, že doufá, že politik „bude celý měsíc jen hrát golf“.

 

Donald Trump / Zdroj: youtube.com

 

Donald Trump / Zdroj: youtube.com

 

Inaugurace nově zvoleného prezidenta Joea Bidena se konala 20. ledna Ceremoniálu se zúčastnil odstupující viceprezident Mike Pence. Trump obřad ignoroval, porušil tak 150letou tradici a opustil Washington několik hodin před oslavami. Z hlavního města odešel do své rezidence Mar-a-Lago na Floridě. Předtím se rozloučil se svými příznivci a slíbil, že se vrátí „v té či oné podobě“.

 

Donald Trump s manželkou / Zdroj: youtube.com

 

Donald Trump / Zdroj: youtube.com

 

PSALI JSME: ODBORNICE NA RUKOPIS ODHALILA PRAVOU POVAHU MEGHAN MARKLE

PŘIPOMÍNÁME: PONDĚLNÍ JEDNÁNÍ VLÁDY O EKOLOGII: JAKÝ NÁVRH PŘEDSTAVÍ MINISTR ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ

Share