“Ložnici mám moc ráda, protože mám tam i šatnu”: Kde odpočívají nejznámější české hvězdy

Téměř každá celebrita přesně vi, co znamená luxus. Ve dnešní době velké množství českých hvězd si pořídili luxusní domy a být, ve kterých žijí. Ale nikdo neví, jak vypadají jejich ložnici.

Ložnice 52leté cvičitelky Hanky Kynychové vypadá nádherně, a nachází se ve velkém domě, který před lety vystavěl její manžel. V níž sportovkyně tráví hodně času, protože musí po trénincích dobře spát.

Ložnice Hanky Kynychové/Zdroj: blesk.cz

31letá zpěvačka Kamila Nývltová nedávno si koupila nový být, ve kterém bydlí se svým partnerem. Podle jejích slov, ve své ložnici bývá moc často, protože tam odpočívá, a v koronavirové době odtud muže dlouho nevycházet.

Ložnice Kamily Nývltové/Zdroj: instagram.com

58letá zpěvačka Heidi Janků po smrti svého manžela bydlí sama. Před lety si koupila dům v Praze, ve kterém ložnice je v retro stylu.

Ložnice Heidi Janků/Zdroj: blesk.cz

Štěpánka Decastelo je takovou ženou, která miluje spánek a také sex, kvůli tomu ve svém ložnici moc často bývá. Svůj být si koupila před lety v Kunraticích.

Ložnice Štěpánky Decastelo/Zdroj: blesk.cz

34letá herečka Bára Mottlová svůj být si pronajímá. Momentálně bydlí na pražské Floře jenom se svým psem. “Ložnici mám moc ráda, protože tam mám i svoji šatnu s oblečením, kterou miluju,” řekla herečka portálu Blesk.

Ložnice Báry Mottlové/Zdroj: blesk.cz

PSALI JSME: LUCIE VONDRÁČKOVÁ ŘEKLA, ŽE MÁ JEDEN NÁDHERNÝ ZVYK, KTERÝ JI CELY ŽIVOT POMÁHÁ A OTEVŘENĚ PROMLUVILA O HERECTVÍ: “JÁ NELITUJI ANI JEDNOHO PROJEKTU, DO KTERÉHO JSEM ŠLA”

PŘIPOMINAME: HEREC KOPTA SI SPLNIL DĚTSKÝ SEN A PRACUJE ŘIDIČEM AUTOBUSU: POPSAL S ČÍM SE V NOVÉ PRÁCI POTÝKÁ

Share