Herec Kopta si splnil dětský sen a pracuje řidičem autobusu: popsal s čím se v nové práci potýká

Z herce Václava Kopty se stal řidič autobusu. Splnil si tak dětský sen a už má plno zajímavých historek o tom, jak se potýká s opilci a jak mu komplikuje práci sněhová kalamita. Píše o tom CNN Prima NEWS.

Umělec Kopta na podzim bojoval s nákazou koronaviru a nemoc u něho probíhala v těžší formě. Kvůli epidemii jako herec nemohl pracovat. Tento čas ale využil ke splnění dětského snu. Nyní řídí autobus.

Václav Kopta / Zdroj: youtube.com

„Já jsem poměrně dlouho přemýšlel, jak s tím náhle nabytým časem naložit co nejlépe, a myslím si, že jsem zvolil dobře,“ uvedl Kopta s tím, že v jeho věku to nebylo zrovna jednoduché nasednout za volant autobusu a měsíc procházel zkouškami.

Václav Kopta / Zdroj: instagram.com

Moderátor prozradil, že to byla jedná z nejtěžších věci, kterou v životě absolvoval a stálo ho to hodně sil.

Kopta je prý šťastný a jezdí v oblasti, kde bydlí. Potkává tak své známé či spolužáky. Manželka mu také údajně občas předává u cesty kafé.

Václav Kopta / Zdroj: youtube.com

Herec říká, že ho lidé moc nepoznávají, ale když už na to dojde, tak ho reakce moc baví. Kopta posla jeden případ, když počkal na zastávce na svou sousedku, která ani netušila, že ho potká za volantem autobusu. Když přišla poděkovat řidiči, byla v šoku, že ho řídí soused Kopta.

Václav Kopta / Zdroj: youtube.com

V práci se mu staly i nepříjemné případy. Jeden z nich je spojen s opilým mužem, který z vozu vypadl. „Příjemný okamžik to nebyl, ale aspoň mi dal na vědomí, že tohle k té práci patří také,“ dodává herec.

Nakonec ale přiznal, že ho práce velmi baví.

PSALI JSME: KARLOS VÉMOLA SE SVOU SNOUBENKOU LELOU CETEROVOU UŽ MAJÍ VYBRANÉ MÍSTO, KDE SI VEZMOU: JE TO PRO NĚ DOST DŮLEŽITÉ MÍSTO

PŘIPOMÍNÁME: IRSKÁ KAPELA CELTIC THUNDER UKÁZALA SVOU VERZI PÍSNĚ HALLELUJAH: VIDEO ZÍSKALO SKORO 7 MILIONŮ ZHLÉDNUTÍ

Share