„Více svobody a méně pravidel“: Odvážný pár prodal dům a cestuje se 3 dětmi po celé zemi

Rodiče tří dcer prodali dům, koupili si dodávku a nyní cestují po Spojeném království. Říkají, že chtějí „více svobody a méně pravidel“.

Curry a Ben Leppierre, kteří společně poskytují rady ohledně zlepšení vztahů, se po karanténě rozhodli radikálně změnit svůj životní styl.

Rodina/ Zdroj: 24tv.ua

Prodali svůj dům v Gloucestershire v Anglii a pořídili si dodávku. Spolu s nimi se na dlouhou cestu vydala 9letá Florence, 6letá Eden a 3letá Willow.

Ani v rodném městě dívky nechodily do školy, ale vzdělávaly se doma. To jim umožňuje, aby se učily jen to, co je baví, místo aby se řídily standardním učebním plánem.

Rodina/ Zdroj: 24tv.ua

Tento přístup ke vzdělávání se stal silným argumentem při jejich rozhodnutí začít cestovat:

„Učím dсery doma, Ben pracuje na dálku a pomáhám mu řídit jeho firmu. Vše nám tedy dopadlo skvěle. Uvědomili jsme si, že můžeme pracovat a učit děti, bez ohledu na to, kde jsme,“ říká Curry.

Rodina takto cestuje od začátku roku. A to i přes to, že je v dodávce mnohem méně prostoru než v jejich domě. Rodiče přiznávají, že se jejich dcery začaly méně hádat a celá rodina se sblížila.

Rodina/ Zdroj: 24tv.ua

„Děti jsou velmi šťastné. To znamená, že v jejich životě není žádný stres,“ dodala matka.

Dodávka má veškerý potřebný nábytek, malý kuchyňský kout, kompaktní sprchu a toaletu. K dispozici je dokonce stůl pro dívky.

Rodina/ Zdroj: 24tv.ua

V jedné části dodávky jsou dětské postele: jednolůžková a patrová postel, které se rozkládají a slouží jako pohovka a jídelní stůl. V další části je improvizovaný obývací pokoj, kde je rozložena manželská postel. Interiér jejich rodinného hnízda je jednoduchý, ale velmi útulný.

Malý mobilní dům/ Zdroj: 24tv.ua

„Nejlepší na bydlení v dodávce je pocit dobrodružství a to, že máme více svobody. Není to pro každého, ale my to máme rádi,“ uvedla žena.

Rodina spolu tráví hodně času a večer často sedí u ohně. Přiznávají, že se dcerám tento způsob života líbí mnohem víc, než očekávaly.

Rodina/ Zdroj: 24tv.ua

PSALI JSME: DVAASEDMDESÁTILETÝ MUŽ POSTAVIL SVÉ ŽENĚ DŮM, KTERÝ SE TOČÍ: NEBUDE SE S MONOTÓNNÍM POHLEDEM Z OKNA NUDIT

PŘIPOMÍNÁME: MLADÁ RODINA SI KOUPILA OPUŠTĚNÝ DŮM A UDĚLALA Z NĚJ BÁJEČNÉ MÍSTO

Share