Mladá rodina si koupila opuštěný dům a udělala z něj báječné místo

Tito lidé se nevzdali a dnes žijí jako v pohádce.

Mladý pár z Maďarska s mladou dcerou neměl dostatek úspor ani na dům na předměstí. Ale šťastnou shodou okolností dokázali velmi levně koupit zchátralý dům.

Starý dům / Zdroj: live41media.com

Manželé se rozhodli dům přestavět sami. Nejprve si rodina vytvořila plán budoucí práce a poté ho začala realizovat.

Mladý pár / Zdroj: live41media.com

Protože nebylo moc peněz, muselo se vše dělat postupně. Ale s každým krokem se jejich dům zlepšoval, a to jim umožnilo neztratit zájem a vytrvale jít k cíli. Rozhodli se přidat svému domovu více prostoru.

Přestavba / Zdroj: live41media.com

Po přestavbě střechy se v domě objevilo plnohodnotné druhé patro, které je v tak malém domě velmi důležité. Takové zdokonalení rozšířilo obytný prostor na 40 metrů čtverečních.

Přestavba / Zdroj: live41media.com

Zvětšit plochu domu byl docela obtížný úkol. Rodina to však zvládla a dnes nelituje, že se pro takové dobrodružství rozhodla.

Přestavba / Zdroj: live41media.com

Pár je velmi hrdý na to, že se jim to podařilo, protože téměř veškerou práci vykonali sami, bez pomoci profesionálů. Pár ve fázi plánování se rozhodl, že konečný vzhled domu bude maximálně autentický.

Před / Zdroj: live41media.com

Kategoricky nechtěli provádět moderní módní renovace. Manželé opravili veškerý starý nábytek a zvláště chtěli zachovat starou pec.

Před / Zdroj: live41media.com

Obnovená a mírně modernizovaná pec se stala skutečnou duší domu. Vytváří zvláštní pohodlí, které se vás nutí vrátit do dětství, během letních prázdnin u babičky.

Pec / Zdroj: live41media.com

Nyní rodina žije se dvěma dětmi v domě svých snů, který si postavili vlastníma rukama. Brzy po přestěhování rodinu úplně pohltil venkovský život.

Žena / Zdroj: live41media.com

Manželé si nedokázali představit, jak náhle jim to změní život. Dnes je mladá rodina šťastná, ve svém útulném, teplém a jedinečném domě se cítí jako v pohádce.

Po / Zdroj: live41media.com

Po / Zdroj: live41media.com

Nezastavil je nedostatek peněz ani jiné potíže.

Po / Zdroj: live41media.com

Líbí se vám zrekonstruovaný dům?

PSALI JSME: DĚTI NEDOKÁZALY ZADRŽET SLZY, KDYŽ VIDĚLY, JAK SE PROMĚNIL DŮM JEJICH MATKY

PŘIPOMÍNÁME: PÁR PROMĚNIL OPUŠTĚNOU GARÁŽ VE STYLOVÝ RODINNÝ DŮM: JAK VYPADÁ

Share