Veverka klepe každý den na dveře a po 11 letech rodina zjistí, že veverka jim chce něco ukázat

Poté, co v roce 2009 Brantley Harrison s rodinou zachránili zraněnou veverku, pustili jí zpět do volné přírody a nečekali, že se znovu uvidí.

Veverka dostala jméno Bella, a rodina chovali velmi dobře a krmili jí speciální dietou z ovoce a ořechů. Veverka žila spolu s rodinou až do jara 2010, dokud se úplně nezotavila.

Zachráněna veverka se vždy vrací do své rodiny / Zdroj: pandda.me

A tak přišel den, kdy se s Bellou rodina musela rozloučit a pustili ji zpět do volné přírody. Ale Bella nikdy neodcházela od svých lidi daleko. Ve skutečnosti stále navštěvuje svou lidskou rodinu tak často, jak může, i když od její záchrany uplynulo celých dvanáct let.

„Bella vždy sedí přímo u předních dveří a čeká, až si ji někdo všimne. A někdy skočí na okno v jídelně a podívá se do něj, aby si ji někdo všiml,“ říká Brantley v rozhovoru.

Zachráněna veverka se vždy vrací do své rodiny / Zdroj: pandda.me

Nejúžasnější na tom je, že po 12 letech, co Bella opustila dům Harrisonů, se k nim Bella znovu vrátila pro pomoc s poškozenou tlapkou. Ukázalo se, že kromě toho byla Bella těhotná. Takže Bella zůstala v rodině ještě měsíc.

Jinými slovy, nejen, že si pamatovala, kdo jí pomohl v těžké chvíli, rozhodla se vrátit, aby sdílela s lidmi novou etapu svého života.

„Je opravdu úžasné sledovat, jak dítě, které jsem vychovala, vychovává své děti,“ říká Brantley Harrison.

Zachráněna veverka se vždy vrací do své rodiny / Zdroj: pandda.me

PSALI JSME: MUŽ OMYLEM NECHAL OTEVŘENÉ OKNO A KDYŽ SE VRÁTIL DOMŮ, NAŠEL TAM NEČEKANÉHO HOSTA: KDO NA NĚJ UŽ ČEKAL DOMA

PŘIPOMÍNÁME: KOČKA, KTERÁ NEDÁVNO ZTRATILA SVÁ KOŤATA, UKRADLA NOVOROZENÉ ŠTĚŇÁTKA: JAK VŠE DOPADLO

Share