Otec si stěžoval na protékající střechu, ale nikdo ji nespěchal opravovat: Když uviděl, co tam je, pochopil proč

Otec si stěžoval na protékající střechu, ale nikdo ji nespěchal opravovat. Když ale viděl, co tam je, pochopil proč.

Rodina si pronajala prostorný dům a brzy si uvědomila, že se budou muset schoulit v jedné místnosti. Nakonec problémy se střechou a vlhkostí nebyly nejhorší. Muž byl zbaven spánku kvůli tomu, že někdo v noci vyčníval z vytvořených trhlin.

Hari Pugliese, jeho manželka Susana a jejich třináctiletá dcera si v lednu 2021 pronajali dům v americkém městě LaFayette.

Už v prvních týdnech Hari několikrát narazil v domě na krysy a pod střechou našel úl.

Otvor ve střeše/ Zdroj: medialeaks.ru

Poté se k problémům se zvířaty přidala protékající střecha. Situace se zhoršovala, majitel ale vysvětlil, že na opravy nemá peníze. Nakonec ale poslal své přátele, aby opravili střechu.

Otvor ve střeše/ Zdroj: medialeaks.ru

Ukázalo se, že pod střechou žilo mnoho hadů. „Po celou dobu mám stejnou noční můru, že mi had padne na tvář,“ řekla Susana.

Nyní rodina už balí věci, protože majitel nereaguje na problémy. Hari Pugliese uvedl, že kdyby to byl jeho vlastní dům, rychle by dal všechno do pořádku.

PSALI JSME: RODINA SI KOUPILA DLOUHO OPUŠTĚNÝ DŮM A PO 3 LETECH UKÁZALA, JAK HO PŘEDĚLALA NA PŘÍJEMNÉ BYDLENÍ: VYPADÁ ÚPLNĚ JINAK

PŘIPOMÍNÁME: PÁR KOUPIL OPUŠTĚNÝ DŮM, JEHOŽ MAJITEL SNIL O TOM, ŽE SE HO ZBAVÍ: PO REKONSTRUKCI VYPADÁ SPÍŠE JAKO ELEGANTNÍ RODINNÉ SÍDLO

Share