Veronika Žilková vypadá skvěle a prozradila, jak se jí to daří: ukázala, jak cvičí a prozradila hlavní princip své výživy

Herečka Veronika Žilková se narodila 16. října, tedy brzy oslaví 60. narozeniny. Ve svém věku vypadá skvěle, má dobrou postavu a ví, co pro takový výsledek musí dělat. Trénuje spolu se svými fanoušky v přímém přenosu na sociálních sítích a věnuje se také jídelníčku. Prozradila více pro portál ŽivotvČesku.cz.

Veronika Žilková se rozhodně stará o svůj vzhled, trénuje a snaží se své fanoušky motivovat prostřednictvím sociálních sítí.

Veronika Žilková / Zdroj: youtube.com

Například její příznivci mohou trénovat s ní během živého vysílání na Instagramu, když herečka ukazuje, jak cvičí. Díky aktivnímu životnímu stylu má nyní skvělou postavu.

Vysvětlila, že její profese vyžaduje určitou fyzickou kondici. Kdysi četla, že osmihodinový pracovní den horníka je stejně těžký jako tříhodinové představení v divadle. Celý život se věnuje herectví, neustále hraje, má tu práci ráda a má ráda pohyb.

Veronika Žilková / Zdroj: youtube.com

Prozradila také, jak se dostala k tomu, že začala vysílat své tréninky na sociálních sítích. Původně to neplánovala.

Její dcera Agáta Hanychová měla po Vánocích výzvu hubnutí a jednou trénovala s dcerou během přímého přenosu na Instagramu.

Veronika Žilková / Zdroj: youtube.com

Poté začaly psát fanynky její dcery a ptaly se, proč její maminka neukazuje své tréninky, protože pak by s ní mohly trénovat jejich matky, nebo dokonce některé z nich. Rozhodla se to zkusit a trvá to už více než půl roku.

Veronika Žilková tak cvičila téměř každý den a líbilo se jí to, byla inspirovaná tím, že spolu s ní trénuje ještě spousta dalších lidí. Jednou s ní trénovalo asi 14 tisíc lidí.

Veronika Žilková / Zdroj: youtube.com

Například ukazuje cvičení pro krční páteře, taková cvičení trvá jen asi 10 minut, a podle jejího názoru je to ten čas, který bude moci věnovat tréninku asi každý člověk.

Pokud jde o výživu, herečka používá jedno důležité pravidlo. Jí vše, co chce, ale jí velmi malé porce.

Veronika Žilková / Zdroj: youtube.com

„Jím škvarky, sádlo, dám si pivo, ale nemám tu postavu zadarmo, jím malé porce, celý život se snažím jíst třetinu toho, co bych sníst chtěla. Nandám si a dvě třetiny z talíře sundám,“ řekla Veronika Žilková pro Život v Česku.

Dodala, že v minulosti studentům často doporučovala pít kávu bez cukru, aby si zvykli na hořkou chuť. Nyní také radí nepít limonády nebo jiné sladké nápoje.

Veronika Žilková / Zdroj: youtube.com

Uvědomuje si, že si člověk může občas dát něco dobrého a hodně, sama to také někdy dělá, ale podle svých slov pak cítí stud.

PSALI JSME: ZEMAN DOSTANE NOVÉ ZAŘÍZENÍ PRO NÁSTUP DO LETADLA: BUDE STÁT MILIONY KORUN

PŘIPOMÍNÁME: JAKÝM PREMIÉREM BY MOHL BÝT IVAN BARTOŠ: LYDIE BARTOŠOVÁ PROMLUVILA TAKÉ O ŽIVOTĚ S POLITIKEM A O TOM, JAKÝ JE JEJÍ MANŽEL OTEC

Share