Jakým premiérem by mohl být Ivan Bartoš: Lydie Bartošová promluvila také o životě s politikem a o tom, jaký je její manžel otec

Před více než rokem se předseda Pirátské strany Ivan Bartoš stal otcem. Jeho choť Lydie Franka Bartošová porodila syna Bertrama. Teď je doma převážně sama, protože do voleb do dolní komory Parlamentu zbývá jen měsíc a její manžel se nyní plně věnuje předvolební kampani. Lydie promluvila o svém manželovi trochu víc pro portál ŽivotvČesku.cz.

Ivan Bartoš a Lydie Franka Bartošová / Zdroj: youtube.com

Ivan Bartoš se svou manželkou Lydií je ženatý už téměř šest let. Jeho žena vyjádřila svůj názor na to, jakým premiérem by mohl být lídr Pirátů.

„Myslím, že by byl dobrý premiér. Byl by lidský, říkal by pravdu, uměl by se omluvit a vzít na sebe zodpovědnost,“ uvedla Lydie Franka Bartošová pro Život v Česku.

Ivan Bartoš / Zdroj: youtube.com

Přála by si, aby sepo těchto volbách zlepšil život lidí, aby volby prospěly právě lidem. Měla na mysli, aby kabinet pracoval pro občany, aby zlepšoval jejich životní úroveň.

Lydie Franka by si upřímně přála, aby ve vládě nebyl boj o lepší pozice, ale aby ministři chtěli zlepšit podmínky pro společnost.

Lydie Franka Bartošová / Zdroj: ŽivotvČesku

Kromě toho si také vzpomněla, že když se poprvé potkali, byla trochu překvapená, že Ivan hodně mluví. Ale pak, když ho poznala lépe, pochopila, že je to dobrý člověk, se kterým má mnoho podobných názorů.

To, že žije s politikem, je pro ni normální, protože sama se také trochu zajímá o politiku, takže to pro ni není nic úplně neznámého. I když samozřejmě takový život je trochu jiný než život v mnoha jiných rodinách.

Ivan Bartoš / Zdroj: youtube.com

Podle ní, když má Ivan volný čas, tak ho chce trávit se synem, aktivně si hrají, čtou různé knížky atd. Když má příležitost, chce si užívat otcovství.

Psali jsme:„To je uzavřená kapitola. Je to voda pod mostem, to už se nestane“: Zdeněk Pohlreich reaguje na komentáře diváků

PSALI JSME: “TO PROSTĚ NEJDE POPSAT, JAKÉ ŠTĚSTÍ MÁM”: MARKÉTA KONVIČKOVÁ POSLALA SVÉMU PARTNEROVI A DCERCE DOJEMNÝ VZKAZ

PŘIPOMÍNÁME: PREZIDENT ČESKÉ LÉKAŘSKÉ KOMORY MÁ OBAVY O SENIORY, KTEŘÍ SE NENECHALI NAOČKOVAT: „BĚŽTE SE NAOČKOVAT DŘÍVE, NEŽ SI VÁS COVID NAJDE,“ UVEDL KUBEK

Share