Miloš Zeman prohlásil, že premiérova syna zneužívají : Andrej Babiš mladší ostře reagoval na jeho slova

Poté, co Andrej Babiš mladší přišel ke svému otci premiérovi na zahájení volební kampaně hnutí ANO v Ústí nad Labem, se objevilo mnoho spekulací. Část lidí například nevěří, že toto setkání bylo náhodné, ale že to zinscenoval režisér Vít Klusák. Solidaritu premiérovi vyjádřil hlava státu Miloš Zeman. Na to reagoval i Babiš mladší. Píše o tom CNN Prima News.

Andrej Babiš mladší / Zdroj: youtube.com, Seznam Zprávy

„Zeman je bytostně odporný pseudonadčlověk, který lže o mých záležitostech,“ napsal na svůj Twitter Andrej Babiš mladší.

Podle něj je současný český prezident spojen s Ruskou federací a s ČLR. Myslí si také, že Miloš Zeman není ten člověk, který by mohl být prezidentem země uprostřed Evropy.

Miloš Zeman / Zdroj: youtube.com

Prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček v sobotu na Twitteru napsal názor prezidenta, že režisér Vít Klusák zorganizoval vystoupení syna předsedy vlády. Také hlava státu vyjádřila solidaritu Andreji Babišovi.

Stejnou verzi už dříve řekl i sám premiér, a to, že jeho syna využívají někteří lidé ke svým politickým účelům.

https://twitter.com/PREZIDENTmluvci/status/1434103060742160385

Vít Klusák a Andrej Babiš mladší však takovou verzi popírají a tvrdí, že toto setkání bylo náhodné. Podle režiséra se žádný dokument proti předsedovi vlády před volbami neobjeví.

Setkání otce a syna se odehrálo ve čtvrtek v Ústí nad Labem. Babiš mladší tvrdil, že tam přijel navštívit psychologa a pak náhodou uviděl skupinku lidí, kde byl i jeho otec. Poté se rozhodl, že mu všechno řekne do očí.

Andrej Babiš / Zdroj: youtube.com

Politologové se domnívají, že tato situace mezi otcem a synem nebude mít žádný výrazně negativní dopad na úroveň podpory hnutí ANO.

https://twitter.com/andrejbabisjr/status/1434201929681412099

PSALI JSME: “PRO MĚ BYLA V ŽIVOTĚ RODINA VŽDYCKY NA PRVNÍM MÍSTĚ”: PATRICIE PAGÁČOVÁ PROMLUVILA, JAK SE ZMĚNIL JEJÍ ŽIVOT PO NAROZENÍ DCERKY

PŘIPOMÍNÁME: JAKÉ JSOU A ČÍM SE LIŠÍ DCERY LEGENDÁRNÍHO ZPĚVÁKA KARLA GOTTA

Share