Veronika Žilková prozradila, zda hodlá podat žádost o rozvod: Odbornice také řekla, kdo mohl herečce psát o nevěře manžela

Před časem Martin Stropnický oznámil Veronice Žilkové, že s ní chce ukončit vztah. Nedávno se také objevily zvěsti že velvyslanec ČR v Izraeli má prý milenku a že je možné, že právě kvůli ní takové rozhodnutí učinil. Herečka ale uvedla, že o rozvod žádat nehodlá. Píše o tom CNN Prima News.

Podle zpráv z anonymních zdrojů může v rezidenci české ambasády v Izraeli žít milenka velvyslance. Veronika Žilková říká, že pokud tam opravdu žije ještě nějaká žena, je to porušení diplomatického protokolu a dalších předpisů.

Martin Stropnický / Zdroj: youtube.com

Herečka proto pochybuje, že by tam mohla žít jeho podřízená. Tuto situaci by podle ní mohl komentovat příslušný odbor. Velvyslanectví v Tel Avivu a resort zahraničí ČR to ale komentovat nechtěly.

K této situaci se vyjádřila i docentka klinické psychologie a autorka knih o lidských vztazích a komunikaci Laura Janáčková. Podle ní jsou všechny zprávy od anonymů špatnou věcí, protože kvůli nim vzniká nejistota.

Veronika Žilková / Zdroj: youtube.com

Člověk chce mít věci pod kontrolou, takže takové zprávy ho ovlivňují, protože chce pochopit situaci a znát pravdu.

Řekla také, že slavní a úspěšní lidé mohou mít spoustu přátel a nepřátel, takže je těžké říct, kdo může psát takové anonymní zprávy. Někdy to mohou být i neznámí lidé.

Veronika Žilková / Zdroj: youtube.com

„Mám ale zkušenost, že jsou to většinou ty partnerky-milenky, když chtějí, aby se muž rozhodl mezi ní a manželkou,“ uvedla Laura Janáčková.

Vysvětlila, že milenky se snaží být perfektní a že mohou psát takové anonymní zprávy, pokud vidí, že jejich milenec se nechce rozloučit se svou manželkou. Tímto způsobem chtějí ovlivnit manželku, aby se sama rozhodla ukončit vztah. Dodala, že odloučení je pro dvojici také problém.

Veronika Žilková / Zdroj: tv.blesk.cz

Herečka však o rozvod žádat nehodlá. „O rozvodu se nebavíme,“ řekla Veronika Žilková.

PSALI JSME: BRITKA UTRATILA 41 TISÍC DOLARŮ, ABY VYPADALA JAKO BARBIE

PŘIPOMÍNÁME: „MANŽEL MI TUTO MLADIČKOU MILENKU PŘIZNAL“: VERONIKA ŽILKOVÁ PROZRADILA, ŽE JEJÍ MANŽEL MÁ NOVÝ VZTAH

Share