„Manžel mi tuto mladičkou milenku přiznal“: Veronika Žilková prozradila, že její manžel má nový vztah

Před časem herečka Veronika Žilková oznámila, že se s ní chce rozvést její manžel velvyslanec ČR v Izraeli Martin Stropnický. Server Blesk.cz píše, že velvyslanec se k tomuto kroku rozhodl kvůli milence. Herečka tuto informaci potvrdila.

Server Blesk uvedl, že podle jeho informací nová partnerka českého velvyslance v Izraeli je konzulární asistentkou a pracuje v Tel Avivu od roku 2016. Server se o ní dozvěděl díky jedné bývalé zaměstnankyni ambasády.

Veronika Žilková / Zdroj: youtube.com

Tato žena s ním údajně chtěla navázat vztah už od doby, kdy se Martin Stropnický stal velvyslancem v Izraeli. Podle zdroje Blesku se kdysi chlubila, že ho rozvede. Kolegové údajně dokonce sázeli. Prý chce dělat kariéru.

Veronika Žilková nebyla zprávou od anonyma překvapena. Podle herečky první anonymní zprávu dostala před třemi lety, nedávno dostala další. O těchto zprávách říkala manželovi, ale v minulosti je vyvracel.

Martin Stropnický / Zdroj: youtube.com

Herečka také uvedla, že v e-mailu, který dostala od manžela, bylo napsáno, že pro ně nevidí budoucnost a že důsledkem toho je případný nový vztah.

„Manžel mi před pár dny tuto mladičkou milenku osobně přiznal,“ řekla pro Blesk.cz Veronika Žilková.

Předpokládá, že jejich vztah může trvat už 3 roky. K tomu se ale už nechtěla vyjadřovat, protože ji o to požádal manžel. Rozvod neplánuje, takže další krok bude muset udělat Stropnický.

Na otázku, zda by v rezidenci velvyslance ČR mohla žít ještě nějaká žena, odpověděla, že pokud tomu tak bylo, jde o porušení diplomatického protokolu a dalších nařízení. V rezidenci s velvyslancem může žít pouze jeho rodina.

Veronika Žilková / Zdroj: youtube.com

Plánovala, že se letos na jaře vrátí za manželem do Izraele, ale k tomu nedošlo.

PSALI JSME: „MOŽNÁ BYCH SI TO RÁDA PROŽILA JEŠTĚ JEDNOU“: DAGMAR PATRASOVÁ PROMLUVILA O DĚTECH A VZPOMNĚLA SI, JAK SI KDYSI UŽÍVALA MATEŘSTVÍ

PŘIPOMÍNÁME: IVANA GOTTOVÁ POBLAHOPŘÁLA FANOUŠKŮM KARLA GOTTA K VELIKONOCŮM: UKÁZALA ARCHIVNÍ VELIKONOČNÍ SNÍMEK SLAVÍKA S VNUKY

Share