„Možná bych si to ráda prožila ještě jednou“: Dagmar Patrasová promluvila o dětech a vzpomněla si, jak si kdysi užívala mateřství

Anička Slováčková a Felix Slováček mladší rozhodně zdědili svůj talent po rodičích. Oba také šli v uměleckých stopách svých rodičů. Herečka Dagmar Patrasová má své děti velmi ráda a dokonce řekla, že kdyby byla mladší, možná by si mateřství ráda znovu užila. Píše o tom server Aha! s odvoláním na ŽivotvČesku.cz.

Dagmar Patrasová / Zdroj: youtube.com

Každý člen rodiny Dagmar Patrasové a Felixe Slováčka je umělcem. Málokdy se však objeví na jedné scéně. Nedávno se ale konal koncert pro ukrajinské matky s jejich dětmi.

Felix Slováček mladší se podílel na organizaci tohoto koncertu. Na akci vystoupil Felix se sestrou Aničkou, nechyběla tam ani Dáda Patrasová. Nepřišel tam jen otec Felix Slováček starší, protože byl zaneprázdněný.

Felix Slováček mladší / Zdroj: Aha!, FTV Prima

Šťastná maminka řekla, že si ten okamžik užili společně. Podle ní je hudba tím, co spojuje její děti, i když každý se věnuje různým stylům hudby.

Anička Slováčková se kromě muziky věnuje také herectví, hraje například v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Felix Slováček mladší od dětství miloval právě hudbu a nyní hraje na klarinet a saxofon.

Anička Slováčková / Zdroj: youtube.com

Dáda říká, že Anička zdědila více po ní a Felix spíš po otci. Dodala ale, že je něco, co její syn zdědil po dědečkovi z její strany, tedy po otci Dády, a to, že je také spíše introvertem.

Pro ni jsou její děti něco, co by nikdy nevyměnila. Často vzpomíná na chvíle, které spolu prožili. Rozhodně si herečka kdysi mateřství užívala.

Dagmar Patrasová / Zdroj: youtube.com

„Okamžiky s dětmi jsou něco, co člověka ovlivní napořád. Kdybych nebyla tak stará, možná bych si to ráda prožila ještě jednou,“ řekla pro Život v Česku Dagmar Patrasová.

PSALI JSME: JAN ROSÁK PROMLUVIL O SVÉM VZTAHU: S MANŽELKOU JSOU SPOLU JIŽ 45 LET, VZALI SE PO TŘECH MĚSÍCÍCH OD SEZNÁMENÍ

PŘIPOMÍNÁME: PÉČE O RODIČE BRATR NECHAL NA MĚ, ALE ČÁST DĚDICTVÍ SDÍLET NECHTĚL

Share