„Přijelo nám domů takové zrcadlo“: Tomáš Klus promluvil o rodině ukrajinských uprchlíků, kterým s manželkou Tamarou poskytli bydlení

Před časem hudebník a zpěvák Tomáš Klus spolu se svou manželkou Tamarou poskytli bydlení jedné ukrajinské rodině. Stali se přáteli, navíc je rád, že těmto lidem pomohl. Kromě toho hudebník řekl, že nyní jeho rodina potýká s neštovicemi. Píše o tom server Super.cz.

Tomáš Klus / Zdroj: youtube.com

Podle něj jako první v jejich rodině onemocněl syn Alfréd. Naštěstí už je zdravý, ale teď mají neštovice dcery Josefína a Jenovéfa.

Tomáš Klus navíc okomentoval, že jeho fanoušci mohli na sociálních sítích vidět, jak jeho syn spolu s ním skáče do bazénu. I když ještě není léto a venku je dost chladno.

Tomáš Klus / Zdroj: youtube.com

Vysvětlil, že se otužují, dělají to pravidelně. Věnují se otužování v posledních několika letech. Líbí se mu to a navíc to podle něj pozitivně ovlivňuje imunitu.

Hudebník promluvil i o rodině ukrajinských uprchlíků, kterým společně s manželkou poskytli střechu nad hlavou. V jejich zahradním domě v Mníšku pod Brdy žije šest lidí, a to babička a oba rodiče se třemi dětmi.

Tamara Klusová / Zdroj: youtube.com

„Přijelo nám domů takové zrcadlo, jsou nám opravdu hodně podobní,“ řekl pro Super.cz Tomáš Klus.

Zpěvák s manželkou Tamarou mají také tři děti. Kromě toho se podle něj chovají podobně a mají podobný názor na výchovu dětí. Dodal, že obě jejich rodiny mají i podobné světonázory.

Tomáš Klus / Zdroj: Super.cz

„Věřím, že nám přijeli přátelé na celý život,“ dodal Tomáš Klus. Rodina uprchlíků se samozřejmě chce po skončení války vrátit domů, ale hudebník věří, že zůstanou přáteli.

PSALI JSME: VERONIKA ŽILKOVÁ PROZRADILA, ZDA HODLÁ PODAT ŽÁDOST O ROZVOD: ODBORNICE TAKÉ ŘEKLA, KDO MOHL HEREČCE PSÁT O NEVĚŘE MANŽELA

PŘIPOMÍNÁME: VČERA MI SNACHA ZAKÁZALA VÍDAT VNUKA

Share