Včera mi snacha zakázala vídat vnuka

Mám dvě snachy. Synové se oženili brzy, takže jsem stihla uvidět i vnoučata. Nicméně, pokud mám dobrý vztah s mladší snachou, starší se neustále něco nelíbí.

Starší žena/ ilustrační foto/ Zdroj: youtube.comJednou jsem se procházela s jeho dětmi, cestou jsem se střetla se starší snachou. Večer od ní obdržela takové prohlášení ve zprávě: „Už jste se procházeli s milovaným vnukem? Možná si trochu vzpomněli i na mé dítě. Ale nebojte se. Posílám ho ke své matce.“

Starší žena/ ilustrační foto/ Zdroj: youtube.com

Tohle mě opravdu překvapilo. Ptám se, jak je na tom můj vnuk. A ona mě: „Dnes má podle plánu fitness a bazén. A proč byste se měli setkat s „špatnými“ příbuznými.“ A to mi ještě syn říká, že dělám problémy. Ať se podívá na vlastní ženu. Sama hledá problém na rovném místě.

Starší žena/ ilustrační foto/ Zdroj: youtube.com

Nepomohla jsem jim, stejně jako mladšímu synovi? Nebo jsem se o jeho synovi nikdy nestarala? Stručně řečeno, snaží se všechny proti mně naladit. Neustále odsuzuje, vyhrožuje, že už neukáže vnuka. Syn ji podporuje. Teď věří, že pro jeho mladšího bratra dělám víc.

Už s nimi nemám sílu se hádat. Už jsem si zvykla být zlá. Nevím, jak to bude pokračovat a jak to skončí. Teď nemluvím se starší švagrovou. Ona je se mnou taky. Jediné, chci vidět svého vnuka. Můžete mi něco poradit?

Hádka/ ilustrační foto/ Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: JAN ROSÁK PROMLUVIL O SVÉM VZTAHU: S MANŽELKOU JSOU SPOLU JIŽ 45 LET, VZALI SE PO TŘECH MĚSÍCÍCH OD SEZNÁMENÍ

PŘIPOMÍNÁME: „MANŽEL MI TUTO MLADIČKOU MILENKU PŘIZNAL“: VERONIKA ŽILKOVÁ PROZRADILA, ŽE JEJÍ MANŽEL MÁ NOVÝ VZTAH

Share