Veronika Arichteva napsala velmi dojemný příspěvěk na počest prvních narozenin syna: «Neuměla jsem si představit, že je možný takhle moc milovat»

29. září v rodině Veroniky Arichteve byl skutečný svátek. V tento den první syn známe herečky slavil své první narozeniny.

Veronika Arichteva se svým manželem a synem/Zdroj: instagram.com

Šťastna a pyšná maminka často těší fanoušky fotografiemi rozkošného Luky. Tentokrát ale Veronika zveřejnila na osobní stránce v sociální sítí Intagram skvělé video, které se skládá z fotografii a videí od narození malého Luky.

Veronika Arichteva se svým synem/Zdroj: instagram.com

Arichtevá napsala příspěvek tak, že je adresovaný synovi. Samozřejmě že herečka popřála svému synovi zdraví, štěstí a spokojeností.

https://www.instagram.com/reel/CUaKwjyoIGe/?utm_source=ig_web_copy_link

Veronika dodala, že přeje synovi, aby ho obklopovali jen laskaví a hodní lide, a slíbila, že ona mu v tom určitě pomůže.

Veronika Arichteva se svým synem/Zdroj: instagram.com

Celé jméno syna Arichteve zní Luka Christo Archtev. Je to kvůli tomu, že otec chlapečka, režisér Biser Arichtev má bulharské kořeny.

Veronika Arichteva se svou rodinou/Zdroj: instagram.com

My také přejeme hodně zdravíčka a pohody tomuto rozkošnému chlapečkovi a jeho rodičům.

PSALI JSME: LADY GAGA BEZ MAKE-UPU: ZPĚVAČKA OHROMILA SVOU PŘÍRODNÍ KRÁSOU

PŘIPOMÍNÁME: LUCIE VONDRÁČKOVÁ S PETREM VOJNAREM NAVŠTÍVILI PREMIÉRU MUZIKÁLU LÁSKA NEBESKÁ: V JAKÝCH ŠATECH DORAZILA ZNÁMÁ ZPĚVAČKA

Share