„To se stalo skutečností“: Honza Musil oznámil, že jeho pořady na TV Barrandov byly zrušeny

Moderátor Honza Musil svým fanouškům vzkázal smutnou zprávu, a sice to, že se nyní na televizních obrazovkách budou moci sledovat jen reprízy jeho pořadů. Vedení TV Barrandov se rozhodlo zrušit všechny jeho show. Píše o tom Blesk.cz.

Ještě dříve se na internetu objevovaly informace, že by pořad Nebezpečné vztahy mohl být zrušen. Nyní to ale moderátor na svém Facebooku potvrdil.

Honza Musil / Zdroj: youtube.com

„To, co se šeptá od června v médiích, se stalo skutečností,“ uvedl Honza Musil.

Vedení TV Barrandov se rozhodlo jeho pořady zrušit. Napsal, že pro něj to znamená, že v jeho životě začíná nová etapa.

Honza Musil / Zdroj: youtube.com

Dlouhá léta pracoval pro tuto televizní stanici a to mu dalo mnoho příležitostí. Byla to pro něj dobrá doba, ukázal, co umí.

„Moderování je krásná a také náročná profese, kterou miluji a kterou jsem dostal do vínku po své babičce,“ řekl Honza Musil.

Honza Musil / Zdroj: youtube.com

Byl také velmi vděčný, že se během své práce setkal se spoustou svých kolegů i se všemi hosty svých pořadů. Také vyjádřil vděčnost všem těm, kteří rádi sledovali jeho show.

Honza Musil zatím bude se svými fanoušky komunikovat jen na sociálních sítích. Konkrétní plány do budoucna nesdělil, pravděpodobně bude čekat, až se objeví nějaké nové možnosti.

PSALI JSME: PŘED DVĚMA LETY TENTO SVĚT OPUSTIL KAREL GOTT: MÍSTO JEHO POSLEDNÍHO ODPOČINKU NAVŠTĚVUJÍ STOVKY LIDÍ, NEZAPOMNĚL NA TENTO DEN ANI PREZIDENT ZEMAN

PŘIPOMÍNÁME: VERONIKA ARICHTEVA NAPSALA VELMI DOJEMNÝ PŘÍSPĚVĚK NA POČEST PRVNÍCH NAROZENIN SYNA: «NEUMĚLA JSEM SI PŘEDSTAVIT, ŽE JE MOŽNÝ TAKHLE MOC MILOVAT»

Share