„Věk bych už na to určitě měla“: zpěvačka Šárka Vaňková promluvila o miminku

Letos jí bude 34 let, ale zatím nespěchá s založením rodiny. Zpěvačka Šárka Vaňková a její partner muzikant Richard Nálepa dostávají otázky na téma narození dítěte. Zatím to ale nechce a vysvětluje to tím, že situace je nyní složitá. Informoval o tom portál Super.cz.

„Věk bych už na to určitě měla. Tím, jaká je situace, to není na pořadu dne,“ řekla Šárka Vaňková pro Super.cz. Dodala, že zatím se mohou postarat sami o sebe.

Uvědomuje si ale, že čím dál tím méně času na narození potomka má. Zároveň říká, že její vztah je takový, že si může představit narození dítěte, ale zatím na to není vhodná doba.

Její matka jí jednou řekla, že se děti se rodily i za války. V prvních měsících prý dítě tolik nepotřebuje.

Zpěvačka ale stále říká, že je to velká odpovědnost a že se situace může kdykoli změnit k horšímu, takže zatím nechtějí.

I když potomka zatím neplánují, přesto se jejich rodina rozšířila. Šárka Vaňková prozradila, že se k ní vrátil pejsek z předchozího vztahu. Teď spolu mohou chodit na procházky.

Teď se po dlouhé pauze pomalu začíná znovu zpívat. Tak například už zkouší hlavní ženskou roli v muzikálu Robinson Crusoe.

Pokud se epidemická situace nezhorší a vláda opatření rozvolní, mohlo by to uskutečnit 21. května v Mikulově.

PSALI JSME: KONAL SE VEČÍREK NA STŘEŠE ARCIBISKUPSTVÍ A TO I PŘES ZÁKAZ PODOBNÝCH AKCÍ: BYLI TAM ZNÁMÍ LIDÉ VČETNĚ SEKRETÁŘE KARDINÁLA DOMINIKA DUKY

PŘIPOMÍNÁME: JIŘÍ PAROUBEK PROZRADIL, PROČ DOTEĎ NENÍ ROZVEDENÝ SE SVOU MANŽELKOU PETROU: „JÁ PO NÍ CHCI, ABY TO DOLOŽILA NĚJAKOU LÉKAŘSKOU ZPRÁVOU“

Share