Jiří Paroubek prozradil, proč doteď není rozvedený se svou manželkou Petrou: „Já po ní chci, aby to doložila nějakou lékařskou zprávou“

Před týdnem známý politik a bývalý premiér ČR Jiří Paroubek portálu ŽivotvČesku řekl, že ve středu 28. dubna proběhne rozvod s jeho manželkou Petrou, se kterou se už rozvádí celých 4 roky.

Minulý týden politik se domníval, že jeho manželka se rozvádět nepřijde, a vymýšlí nějaký trik. Podle jehož slov, je jistý, že jeho manželka řekne, že je v karanténě.

Jiří Paroubek/Zdroj: youtube.com

Tak se to stalo, a rozvod 28. dubna neproběhl, protože Petra sdílela, že onemocněla. Jiří žádá, aby jeho manželka ukázala nějaké potvrzení k tomu, že je nemocná.

“Já po ní chci, aby to odložila nějakou lékařskou zprávou,” řekl zmíněnému portálu politik, který už by moc chtěl rozvod ukončit, protože po boku už několik let má novou partnerku.

Jiří Paroubek/Zdroj: youtube.com

Na Petře Paroubek se oženil ještě v roce 2007, a žil s ní celých 10 let. V roce 2017 pár informoval veřejnost o rozchodu, který kvůli soudním tahanicím trvá už 4 roky.

Petr je jistý, že i po rozchodu se svou bývalou manželkou bude mít spoustu problému, protože pár ještě musí udělat majetkové vyrovnání, což podle politika bude trvat ještě několik let.

Jiří Paroubek/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: PRYMULA UVEDL, ŽE BY OČKOVÁNÍ MOHLY NABÍZET FIRMY SVÝM ZAMĚSTNANCŮM: OTEVŘENÍ TRHU S VAKCÍNAMI PROTI KORONAVIRU BY URYCHLILO OČKOVÁNÍ OBYVATEL ČESKA

PŘIPOMINAME: KDE DNES BYDLÍ MINISTR VNITRA JAN HAMÁČEK: PO ROZVODU SE SVOU MANŽELKOU KAMILOU PŘIŠEL O BYT

Share