“Valil jsem se od ničeho k ničemu“: Hvězda Ordinaci Martin Zounar po covidovém volnu je k nepoznání

Známý a oblíbený český herec a moderátor Martin Zounar je známý hlavně svou rolí v televizním serailu Ordinace v růžové zahradě.

Martin Zounar/Zdroj: youtube.com

Čtyřiapadesátiletý herec se v posledních měsících velmi změnil. Zevnějšku se rozhodl proměnit poté, co si po letech uvědomil, že má nadváhu.

Martin Zounar/Zdroj: youtube.com

„Uvědomil jsem si, že jsem obézní. Ne nějakých pět kilo, ale že jsem tlustý jako prase,“ kritizoval svůj dřívější vzhled hvězda Ordinaci. O tom informuje na svých webových stránkách portál sedmicka.tyden.cz.

Martin Zounar/Zdroj: youtube.com

Během přísných koronavirových opatření, kdy byl zrušený kulturní život, situace se zhoršila. “Valil jsem se od ničeho k ničemu, až mi moje přítelkyně Kačka řekla, ať už začnu konečně něco dělat. Tak jsem začal na Instagramu vařit,“ prozradil herec a dabér.

Martin Zounar/Zdroj: youtube.com

Po konzultaci s dietologem, začal herec hlídat svou stravu, přidal k tomu sportování a počítá kalorie. Hlavně, že už nyní je vidět krásný výsledek tvrdé práce. “Ještě musím shodit tak osm až deset kilo,“ svěřil plány do budoucna na závěr.

ČTĚTE TAKÉ: “LIDÉ JSOU TEĎ HODNĚ ZVYKLÍ KUPOVAT LEVNOU MÓDU“: HEREČKA A NÁVRHÁŘKA TEREZA RAMBA SE VYJÁDŘILA K CENĚ ŠATŮ, KTERÉ PRODÁVÁ

PSALI JSME: “NAŠEL SI PRÁCI V MEKÁČI, JE TAM UŽ PÁTÝM ROKEM“: KDO Z RODINY HEREČKY VERONIKY GAJEROVÉ SE NEVĚNUJE UMĚNÍ

Share