„V základní škole jsem se za to i styděl“: vnuk Jiřiny Bohdalové prozradil, jak se cítil jako vnuk legendární herečky

Vnuk Jiřiny Bohdalové Marek Ciccotti prozradil, že život vnuka legendární a velmi známé herečky není vždy jednoduchý. Kdysi se za to dokonce styděl. Píše o tom portál Aha!

Marek Ciccotti / Zdroj: Aha!

„V základní škole jsem se za to i styděl,“ řekl Marek Ciccotti pro server eXtra.cz. Vysvětlil, že jako dítě by se cítil jinak, kdyby byl slavný a úspěšný otec.

Podle něj jsou pro malého chlapce dvě odlišné situace, kdy je známý otec a kdy jsou známí jeho babička a maminka. Ale v posledních letech života už ho to netrápí.

Jiřina Bohdalová / Zdroj: youtube.com

Teď vidí, že jeho babička je šťastná, když s ní někam jde a „dělá jí garde“. Vysvětlil, že když lidé zjistí, že jeho babička je legendární herečka, začnou se na něj dívat jinak.

„Bohdalová, to je přece jen moc velké jméno,“ dodal Marek Ciccotti. Jiřina Bohdalová patří k nejznámějším herečkám v Česku.

Jiřina Bohdalová a Marek Ciccotti / Zdroj: profimedia.cz

Ale je „radši sám za sebe“, nevnímá sám sebe jen jako vnuka legendární herečky.

PSALI JSME: HANA ZAGOROVÁ ZKOLABOVALA A JE ZNOVU V NEMOCNICI: MANŽEL ŠTEFAN MARGITA PROZRADIL, CO SE ZPĚVAČCE STALO A JAK SE NYNÍ CÍTÍ

PŘIPOMÍNÁME: JAROMÍR SOUKUP PROMLUVIL O SPEKULACÍCH O ROZCHODU ŠTEFANA MARGITY A HANY ZAGOROVÉ: ZPĚVÁK NA TO OSTŘE REAGOVAL

Share