Jaromír Soukup promluvil o spekulacích o rozchodu Štefana Margity a Hany Zagorové: zpěvák na to ostře reagoval

Miliardář, majitel TV Barrandov a moderátor Jaromír Soukup nedávno během jedné své show prohlásil, že jeden jeho dobře informovaný zdroj mu řekl, že se prý rozpadlo manželství Štefana Margity a Hany Zagorové. Zpěvák na jeho slova reagoval. Píše o tom web Onlyu.cz.

Štefan Margita a Hana Zagorová jsou spolu už dlouho a letos oslaví 30. výročí svatby. Objevily se však informace, že se manželé údajně rozešli.

Jaromír Soukup / Zdroj: youtube.com

Server Expres.cz napsal, že to v pořadu VIP svět uvedl moderátor a mediální magnát Jaromír Soukup. Řekl také, že tento pár osobně zná.

Promluvil o tom, že dříve známá zpěvačka doprovázela svého manžela na každý koncert, ale teď se to neděje. Zpěvák ale nyní vystupuje i v různých zemích světa.

Hana Zagorová / Zdroj: youtube.com

„Jestli na tom jeho žena není dobře, tak by mi přišlo spíš logičtější, že se o ni bude starat,“ řekl Jaromír Soukup. Po těchto slovech lidé očekávali, jak se k tomu zpěvák vyjádří.

„Je to magor,“ řekl Štefan Margita pro časopis Rytmus života. Vysvětlil, že manželka s ním nemůže přijít na jeho koncert, protože má problémy se zády.

Štefan Margita / Zdroj: youtube.com

Dodal, že po koncertech se vždy vrací domů. Po této situaci však o jejich údajném rozchodu začali lidé spekulovat.

PSALI JSME: „TAKOVÝ LIDI BY SI VŮBEC NEMĚLI POŘIZOVAT PSY“: TEREZA BRODSKÁ PROZRADILA, JAK JI A JEJÍHO PEJSKA NAPADL PITBULL

PŘIPOMÍNÁME: EVROPU V LÉTĚ BUDOU TRÁPIT VYSOKÉ TEPLOTY: PRO KOHO TO MŮŽE DĚLAT VELKÉ POTÍŽE

Share