V roce 2021 dosáhl 91 let a stále pracuje: Policista chodí do práce a musí chytat zločince, ale to není díky čemu stal slavným

Věk je jen číslo, dokázal policista ze Spojených států. Musí chytat zločince, i když v jeho letech lidé rozhodně nemyslí na to, že by šli do práce. Ale co je nejdůležitější, důstojník se ani nechystá odejít do důchodu.

Policie/Zdroj: medialeaks.ru

Důstojník Smith z Arkansasu vstoupil do policie v roce 1965, když mu bylo 35 let. Dlouho nevěděl, co dělat v životě, ale nakonec se rozhodl, že chce sloužit zákonům a být užitečný pro společnost.

Policista/Zdroj: medialeaks.ru

Roky ubíhaly, ale Smith ani nepřemýšlel o změně své profese. Když navíc přišel čas odejít do důchodu, policista to odmítl a zůstal ve službě. V roce 2021 dosáhl důstojník 91 let a stále pracuje. Jak novinářům řekl sám veterán policie, o duchodě ani nepomyslí.

„Mám pocit, že žiji déle, abych dál pracoval.“

Auto/Zdroj: medialeaks.ru

Podle Smitha jen rád pomáhá občanům, vidí úsměvy na tvářích lidí a stará se o jejich bezpečnost. Muž je navíc vynikajícím mentorem pro mladé důstojníky, jeho kolegové jsou si jisti. Vždy najde správné slovo, ví, jak vyřešit jakýkoli konflikt a rozveselit se v případě selhání.

Policie/Zdroj: medialeaks.ru

Ale starší policista připustil, že už ho unavovalo poslouchat otázky, kdy odejde do důchodu. Nejprve odpověděl, že když bude cítit, že se stal zbytečným, ale teď si myslí jinak.

„Neustále se mě ptají, kdy odejdu do důchodu. A já odpovídám: „Když mi to Pán řekne.““

PSALI JSME: VNUK NAŠEL DOMA DOPIS, KTERÝ JEHO DĚDEČEK NAPSAL BABIČCE V ROCE 1955, ALE BYL TAM KÓD:PAK POCHOPIL, ŽE JEHO PRARODIČE NĚCO SKRÝVALI

PŘIPOMÍNÁME: STARŠÍ MUŽ BYL SMUTNÝ KVŮLI TOMU, ŽE PŘIŠEL O PSA: KURÝR SE MU ALE ROZHODL POMOCT, ABY DĚDEČEK ZÍSKAL NOVOU CHUŤ DO ŽIVOTA

Share