V Nizozemsku žije přesná kopie kocoura z animované pohádky Shrek: jak vypadá zvíře

Vzpomínáte si na tuto slavnou kreslenou scénu ze Shreka? Ano, ano, tu, kde kocour v botách „zabíjí“ nepřátele okouzlujícím a dojemným pohledem.

Kocour ze Shreka / Zdroj: goodhouse.ru

Existuje podezření, že postava je namalovaná ze skutečného kocoura přezdívaného Poe. Tento mistr manipulace z Nizozemska je schopen dosáhnout čehokoliv, jen jedním pohledem.

Majitelka osmiměsíčního zrzavého kocoura Deborah de Asis má velmi ráda svého mazlíčky. Hodně ho fotí a natáčí na video a pak sdílí snímky s uživateli sociálních sítí.

Dívka si všimla, že v běžném životě se Poe chová přesně jako většina koček: líně spí na gauči, hraje si, dívá se z okna. Ale pokud se před ním objeví balíček s lahůdkami, odhalí nejlepší herecké dovednosti a po mistrovský opakuje obraz kocoura ze Shreka.

Dívá se na Deboru s obrovskými smutnými očima, které mohou roztavit jakékoliv, dokonce i nejvíce ledové srdce, a dokonce i tlapky se skládají ve způsobu mazaného kresleného manipulátora.

Jak říká sama majitelka Poe, ona se mu snaží odolat ze všech sil, ale odolat hypnotickému vzhledu jeho černých očí není možné, takže kocour s jistotou získává to, co chce.

Uživatelům platformy TikTok se artistické zvíře také velmi líbí. Jeho videa sbírají statisíce zhlédnutí a stovky nadšených komentářů. Lide nazývají kocoura hvězdou internetu a nejroztomilejším zvířetem na planetě.

https://www.tiktok.com/@masterpoepoe/video/6890163111551192322?sender_device=pc&sender_web_id=6941477009986242054&is_from_webapp=v1&is_copy_url=0

PSALI JSME: 50LETÁ TURISTKA, KTERÁ SE ZTRATILA V HORÁCH, BYLA NALEZENA NA ÚTESU: ANI ZÁCHRANÁŘI NEVĚDĚLI, JAK SE TAM DOSTAT

PŘIPOMÍNÁME: KELLY CAPWELL ZE „SANTA BARBARY“: I PŘES MÓDNÍ TENDENCE VZDALA SE PLASTICKÝCH OPERACE A BOTOXU A JAK NYNÍ VYPADÁ

Share