V neděli zase nasněží: V jakých krajích sníh může vést a i ke výpadkům v energetice

Ve východní části České Republiky včera večer objevilo velké množství sněhu. Ovlivnilo to průjezdnost ve městě, ale i na dálnicích. Zároveň ale se tato skutečnost stala potěšením pro těch, kdo na sníh čekal.

Auta/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Meteorologové již varují před dalším sněžením. Sněžit bude zase spíše ve východní části republiky, ale i ve střední. O tom informuje na svých webových stránkách portál novinky.cz.

Sníh/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Středočeský, Jihočeský, Královéhradecký, Pardubický kraje, Vysočina, Jihomoravský, Olomoucký a Moravskoslezský kraje zítra ve večerních hodinách zase mohou očekávat větší množství srážek v podobě sněhu.

Auta/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

V těchto oblastech se dá očekávat až deset centimetrů nového sněhu. Varování od odborníků bude platit od zítřejších šesti hodin ráno do osmi hodin večer.

Sníh/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Odborníci také požádali během zítřka dávat zvýšenou pozornost, dbát o svoji bezpečnost, opatrně řídit automobil. Kvůli srážkám může také dojít ke škodám na stromech, drátech elektrického vedení a k výpadkům v energetice.

PSALI JSME: POVINNÉ OČKOVÁNÍ SENIORŮ V ČR: PRO KTERÉ DALŠÍ SKUPINY CHCE ADAM VOJTĚCH ZAVÉST POVINNOU VAKCINACI

ČTĚTE TAKÉ: DO ČESKA VTRHNE MOKRÝ SNÍH: METEOROLOGOVÉ PROMLUVILI, JAKÉ POČASÍ BUDE NA KONCI POSLEDNÍHO PODZIMNÍHO MĚSÍCE

Share