Nakažený covidem Miloš Zeman: Kdy se prezident vrátí do zámku v Lánech

Jak je známo, hlava státu Miloš Zeman ve čtvrtek byl převezen do Ústřední vojenské nemocnici. Důvodem, proč Zeman se ocitl v nemocničním prostředí je nakažení koronavirem.

Miloš Zeman/Zdroj: youtube.com

Během dnešního odpoledne, dle slov předsedy vlády v demisi Andreje Babiše, prezident se vrátí do Lán. O tom informuje na svých webových stránkách portál České Noviny.

Miloš Zeman/Zdroj: youtube.com

Nemocnice, kde hlava státu je pod kontrolou lékařů, uvedla, že Zeman nemá příznaky nemoci, ale i tak dostal monoklonální protilátky, které mají za účel bránit před těžkým průběhem nemoci.

Miloš Zeman/Zdroj: youtube.com

Zítra v neděli Miloš Zeman by měl jmenovat premiérem šéfa ODS Petra Fialu. Navíc Pražský hrad nadcházející ceremoniál pokračuje připravovat i přes prezidentovou nákazu.

Miloš Zeman/Zdroj: youtube.com

Není ale stoprocentně srozumitelné jak ten proběhne, protože hlavní hygienička Pavla Svrčinová připomněla, že nemocný na covid by měl zůstat v izolaci po dobu čtrnáct dní.

PSALI JSME: POVINNÉ OČKOVÁNÍ SENIORŮ V ČR: PRO KTERÉ DALŠÍ SKUPINY CHCE ADAM VOJTĚCH ZAVÉST POVINNOU VAKCINACI

ČTĚTE TAKÉ: PETR FIALA HODLÁ MILOŠI ZEMANOVI ŘÍCT, ŽE JE POTŘEBA, ABY NOVÁ VLÁDA VZNIKLA CO NEJDŘÍVE: „ČESKÁ REPUBLIKA PROCHÁZÍ OBROVSKOU COVIDOVOU KRIZÍ“

Share