V nalezeném batohu něco bylo uvnitř a hýbalo se: Pomoc byla nutná naléhavě

Malého psa někdo nechal uprostřed silnice v batohu. Mrznout, umírat žízní a hladem…

Naštěstí si dívka všimla opuštěné tašky a pomyslela si: možná bych mohla najít majitele batohu? Váhala se dotknout cizího majetku, přemýšlela: najednou jsou tam učebnice? Nebo dokumenty?

A batoh se najednou začal hýbat a skulit.

Nalezený batoh / Zdroj: pandda.me

Samozřejmě, že to nebylo slušné, ale dívka okamžitě otevřela – a odtud se objevil malý pejsek. Vyděšený k smrti. Mokrý. Na ulici byl mraz a pejsek byl zřejmě nachlazený.

Naštěstí měla žena s sebou sadu oblečení do posilovny, tam se našel ručník. Pejska do něj okamžitě zabalila, vzal do auta a zapnul topení na plný výkon.

Když se pejsek přestal třást, dívka mu nalila trochu vody a přinesla z nejbližšího obchodu jídlo. Zvíře bylo velmi hladové a tak doslova spolklo svou porci jídla, a dívka myslela co s nálezem dál. Je zvláštní, že štěně leželo v batohu. Nejspíš ho někam vezli a pak se něco stalo. Krádež? Něco s pánem?

V batohu byl pejsek / Zdroj: pandda.me

Mezitím se pejsek najedl a začal ohledávat auto. Tady si žena všimla: pejsek se pohybuje divně. Zdá se, že kvůli nějaké zdravotní potíži se majitelé zbavili přítěží. Možná má neurologické problémy, nebo se něco stalo s kostmi. Veterináři potvrdili: onemocnění je nervové.

V batohu byl pejsek / Zdroj: pandda.me

Když se příběh nalezeného pejska objevil na sociálních sítích, spousta lidí si ho přála vyzvednout. Nyní je v útulku, dobrovolníci se seznamují s potenciálními majiteli. Je jich dost, ale možná, že i sama spasitelka si ho vezme domu.

Hlavní věc je nyní najít její bývalé majitele. Spáchali skutečný zločin, ale za jejich dopadení už byla udělena odměna.

V batohu byl pejsek / Zdroj: pandda.me

PSALI JSME: MLADÁ SESTŘIČKA MU POMOHLA PŘEŽÍT: VDĚČNOST DOSTALA AŽ ZA 42 ROKY

PŘIPOMÍNÁME: MUŽ MĚL TAKOVOU VÁHU, ŽE JEDNOU POD NIM PRASKLA PODLAHA A ON SI UVĚDOMIL, ŽE JE ČAS NĚCO ZMĚNIT: JAK NYNÍ VYPADÁ

Share