Muž měl takovou váhu, že jednou pod nim praskla podlaha a on si uvědomil, že je čas něco změnit: Jak nyní vypadá

Někdy v životě nastane okamžik, kdy je jasné, že je čas něco změnit. Umar Malik z Londýna měl dokonce dvě události, které ho přiměly změnit svůj životní styl.

Umar Malik s rodinou / Zdroj: pandda.me

Nejprve váhy nedokázaly určit jeho hmotnost, protože nebyly určeny pro hmotnost větší než 170 kilogramů, a pak podlaha ve sprše přestala vydržet a prastkla a voda začala proudit do kuchyně. V ty časy za den Umar dokázal sníst 10 kusů chleba, 8 vajec, 3 porce rýže s kuřecím masem a vypít 2 litry limonády. A samozřejmě snědl ještě několik čokolád, křupky a koláče.

Umar Malik s kamarádem / Zdroj: pandda.me

Kalorický obsah takové stravy přesáhoval 7000 kalorií a díky této výživě nosil Umar oblečení velikosti 6XL a vážil zhruba 177 kilogramů. Jednoho dne se ale rozhodl vše změnit.

„Všechno to začalo ještě v dětství, vždycky jsem miloval chutné jídlo a měl jsem radost z jídla.“

Umar Malik / Zdroj: pandda.me

Podle Umara, on vyrůstal v typické Východní rodině, kde se myslelo, že pokud dítě hodně jí, tak se mu daří. Výsledkem takové výchovy bylo, že Umaru se časem nepodařilo najít oblečení své velikosti, takže musel nosit otcovy věci.

Jako teenager však Umar nejen hodně jedl, ale také se snažil cvičit v posilovně. Umar tam ale ne proto aby zhubl, ale aby byl sám. Mladík přiznává, že se časem úplně uzavřel a téměř s nikým nekomunikoval.

Umar Malik / Zdroj: pandda.me

Ale když mu váha a podlaha v koupelně jasně naznačily, že je čas něco udělat, Umar to vše vzal velmi vážně a začal něco s tím dělat.

Začal chodit do posilovny každý den a snížil příjem kalorií na 3000 denně. Umar začal jíst 6krát denně, ale v malých porcích. A taková tvrdá práce se vyplatila!

Postupně se Umarovi podařilo zhubnout ze 177 kilogramů na 100 a také si skvělé vycvičit své dělo.

Umar Malik / Zdroj: pandda.me

Za 4,5 roku Umar shodil 77 kilogramů a teď je na svůj úspěch neuvěřitelně pyšný:

„Chtěl jsem být silný a stal jsem se jím. Teď si jen udržují dobrý stav svého těla abych byl připravený na cokoliv.“

Poté, co Umar prošel tak složitou cestou, pochopil, co chci dělat v tomto životě. Nyní muž pracuje jako trenér v posilovně.

Umar Malik / Zdroj: pandda.me

Umar rád pomáhá lidem v tělocvičně, protože ví, jak důležitá je podpora ostatních lidí. Umar však stále nemůže uvěřit změnám, které se s nim stali.

Umar Malik / Zdroj: pandda.me

„Všechno to 100% změnilo můj život, ale stále si nejsem příliš vědom své váhy, takže se mi zdá, že jsem mnohem větší, než vypadám v zrcadle,“ říká Umar.

PSALI JSME: 5 VĚCÍ, KTERÉ BYSTE NEMĚLI NIKOMU PŮJČOVAT, POKUD NECHCETE PŘINÉST DO SVÉHO ŽIVOTA POTÍŽE

PŘIPOMÍNÁME: DVOJČATA S TMAVOU PLETÍ S NÁDHERNÝMA OČIMA JIŽ MAJÍ 8 LET: JAK TEĎ VYPADAJÍ HOLČIČKY

Share