Mladá sestřička mu pomohla přežít: Vděčnost dostala až za 42 roky

Příběh se stal v roce 1973. Jako malé dítě, Gary Bentley, bylo nevyléčitelně nemocný. Bohužel v takových případech není místo pro spravedlnost. Nevinné dítě nebo nebezpečný zločinec: nemoc nezná slitování.

Gary/Zdroj: pandda.me

Když bylo Garyho rodičům řečeno, že jejich jediný syn má srdeční vadu, nemohli tomu uvěřit. Je těžké si představit pocity rodičů v té chvíli, byli chyceni skutečnou hrůzou.

Klinika/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Pár hledal naději na zázrak. Postupem času dítě vyrostlo. Na jedné z klinik uvedli, že šance, i když malá, ale existuje. Lékaři se rozhodli provést operaci, po které se chlapec stále může zotavit.

Gary a Katie/Zdroj: pandda.me

Ukázalo se, že operace byla neuvěřitelně obtížná, a proto musel Gary strávit v nemocnici dlouhých šest měsíců a bez rodičů. Aby vše dobře dopadlo, bylo důležité udržovat úplnou sterilitu. Nejmenší a nejškodlivější virus by mohl snížit šance na úspěšný výsledek operace.

Klinika/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Nemohl si zvyknout na myšlenku, že všechno bude v pořádku, velmi dlouhou dobu byl přesvědčen o opaku. Garyho samotu rozjasnila mladá zdravotní sestra. Viděla, jak smutný je chlapec a věnovala mu hodně času. Katie ho všemožně podporovala zábavnými hrami a příběhy. Garyho pohled na život se změnil. Teď chtěl žít.

Gary a Katie/Zdroj: pandda.me

Po skončení operace zbývalo jen počkat na úplné uzdravení. A v tu chvíli byla Katie také vedle Garyho. Stalo se, že se Katie ze zdravotních důvodů musela přestěhovat do jiného města. Malý chlapec a sestra se rozešli. Vrátila se do svého města. Tam potkala svého budoucího manžela, založila rodinu a porodila úžasné dcery.

Klinika/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Jednoho dne Katieiny dcery na Facebooku narazily na zajímavou fotografii. Byla to jejich máma a malý chlapec po operaci. Dcery se rozhodly ukázat fotografii své matce. Katie okamžitě poznala Garyho. Chlapec vyrostl, stal se úspěšným a pracovitým.

Gary a Katie/Zdroj: pandda.me

Ale nemohl zapomenout na sestřičku z kliniky, díky níž nyní tak miluje život a užívá si každý den. Nakonec se uskutečnilo jejich setkání! Zbývá jen si představit jaké emoce zažil někdejší pacient a sestřička.

PSALI JSME: LOĎ OCEAN VIKING V POSLEDNÍCH DNECH ZACHRÁNILA STOVKY ŽIVOTŮ: POMOHLA 572 UPRCHLÍKŮM PLUJÍCÍM DO EVROPY

ČTĚTE TAKÉ: ÚTULKY KVŮLI VĚKU ODMÍTALY POSKYTNOU PSA ŽENĚ: JAK VNUČKA POMOHLA BABICE SPLNIT SEN

Share