V 44 letech jsem otěhotněla a muže nemám: Teď nevím, co s tím dělat

V tuto chvíli žiji sama. Děti jsou již dospělí, mají své vlastní rodiny, žijí zvlášť. Mimochodem, už jsem babička. Už dlouho nežijeme s otcem dcer jako manželé. Byli jsme v manželství jen kvůli dětem, chtěli jsme počkat, až vyrostou a získají vzdělání.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Ale můj manžel odešel dříve, našel si jinou ženu. Byl unavený z našeho každodenního života. V novém vztahu má spoustu emocí. Nejsem naštvaná na svého exmanžela. Totéž bych udělala, kdybych měla jiného muže. Ale když jsem byl oficiálně v manželství, nezačala jsem vztah na straně. A teď mě nikdo nepotřebuje. S exmanželem pravidelně komunikujeme jako blízké lidé.

Zbývá mi jen čekat na návštěvu dětí. Je pravda, že mě zřídka navštěvují. Jsem rada, že se jim daří. Ale teď jsem úplně sama a jsem velmi osamělá.

Žena/Zdroj: topfakty.com

A když se za mnou začal dvořit muž, nepředstírala jsem, že je těžké se ke mě dostat. Ano, v tomto vztahu nikdo nikomu nic neslíbiloval, ale během tohoto období jsem se cítila naživu. Začala jsem se starat o svůj vzhled.

Byla jsem šťastná, že se můj život stal zajímavějším. Dnes se romantické vztahy vyvíjejí v jiném scénáři než v dobách mého mládí. Pak muž sloužil jako podpora pro svou paní. V mém případě jsem zůstala sama a těhotná. Samozřejmě jste museli být opatrnější, ale nic se nedá změnit.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Náš vztah skončil ještě předtím, než jsem se dozvěděla o svém stavu. Rozhodla jsem se otci dítěte nic neříct. Pokud se rozhodl se mnou rozejít, pak také nepotřebuje dítě. Své problémy vyřeším sama. Navíc je pro mě potrat nepřijatelný. Zároveň se však obávám o zdraví dítěte a také o své vlastní.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Finanční problém také není posledním problémem. Vím jistě jednu věc, že ​​dítě dá mému šedému životu smysl. Dám mu veškerou svou lásku, naučím ho všechno, co sama znám, a nebudu opakovat minulé chyby ve výchově. A také mě dítě zachrání před zbytečnými a prázdnými vztahy.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Ale zároveň se obávám, že se moje dítě bude stydět za starou matku. Mladý rodič má více síly. Co když nemám čas vychovávat dítě a zemřu? Bojím se také výsměchu a výčitek lékařů. Co když mě přinutí k potratu? Ano, a moje dcery moji zprávu nepřijaly s velkou radostí. Chtějí, abych hlídala své vnoučata. Přesvědčují mě, abych ukončila těhotenství. Nevím, co mám dělat.

ČTĚTE TAKÉ: STARÝ KOCOUR PŘEDSTÍRAL, ŽE NEMILUJE DCERU MAJITELŮ: ALE NÁHODOU ZJISTILI PRAVDU

PSALI JSME: 11LETÁ DÍVKA PORODILA DÍTĚ: RODIČE DLOUHO NECHÁPALI, ŽE JEJICH DCERA JE TĚHOTNÁ

Share