Dalibor Janda napsal, že doufá, že jeho fanoušci jsou očkováni: to vyvolalo bouřlivou reakci na sociálních sítích, část fanoušků ho kritizovala

Hudebník a zpěvák Dalibor Janda by si přál, aby koncerty nebyly kvůli situaci s koronavirem zrušeny. Zeptal se proto svých fanoušků, zda dostali vakcínu, nicméně jejich reakce byla velmi ostrá. Někdo by byl dokonce odhodlaný jeho koncerty bojkotovat. Píše o tom portál Blesk.cz.

Dalibor Janda plánoval řadu koncertů k svému 40. výročí na hudební scéně. Koncerty se ale nemohly konat dříve, než by to ministerstvo zdravotnictví povolilo.

Dalibor Janda / Zdroj: youtube.com

Ten však stejně jako řada dalších umělců kvůli epidemické situaci v zemi jen čekal, až vláda opatření zmírní. Konečně se to stalo a zpěváci mohou znovu zpívat pro své fanoušky.

V zemi ale nyní hrozí zhoršení epidemické situace kvůli nové nakažlivější delta mutaci koronaviru. Zpěvák a hudebník se proto domnívá, že by mohlo pomoci očkování.

Dalibor Janda / Zdroj: youtube.com

Dalibor Janda tak na svém Facebooku napsal, že doufá, že jeho fanoušci už vakcínu dostali. Podle něj je to asi jediná cesta k normálu, aby koncerty zůstaly a nic se neuzavřelo.

Část jeho fanoušků však na tato slova reagovala velmi ostře. Byli proti očkování a podle nich by to mělo zůstat jen dobrovolné.

Dalibor Janda / Zdroj: youtube.com

Například jeden uživatel sociální sítě se ho zeptal, kolik bere za propagaci očkování. Dodal, že zpěváka rád poslouchá, nicméně podobné výroky o vakcinaci by od něj nechtěl slyšet.

„Zpívej, to umíš, a nenuť druhé k očkování,“ napsal další komentátor. Další fanynka ho požádala, aby nemíchal svá vystoupení a vše kolem koronaviru.

Dalibor Janda / Zdroj: youtube.com

Jeden člověk dokonce řekl, že pokud zpěvák nepřestane „dělat reklamu“ očkování, bude jeho koncerty bojkotovat.

PSALI JSME: „SE ZDENOU ŽIJI UŽ 11 LET, TO JE PĚKNÁ ŽIVOTNÍ ETAPA“: HEREČKA DANA MORÁVKOVÁ SE VRÁTÍ DO ORDINACE

PŘIPOMÍNÁME: UKÁZALY ROZTOMILÉ FOTKY: JAK MARTINA PÁRTLOVÁ SEZNÁMILA SVOU NOVOROZENOU DCERU STELLU S KOLEGYNÍ VERONIKOU ARICHTEVOU

Share