Starý kocour předstíral, že nemiluje dceru majitelů: Ale náhodou zjistili pravdu

Malé miminko v domě mění život jako jeho rodičů, tak i domácích mazlíčků. Tento kocour rozhodně nebyl vůbec připraven se s miminkem setkat.

Kocour/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Kocour Sunny žil v útulku víc než půlku svého života a čekal, až si ho rodina vezme domů. A když se to stálo, byl šťastný a rychle se přidal k novým majitelům.
„Sunny jsme vzali z útulku před pěti lety. Bylo mu tehdy osm. Na tento okamžik čekal šest let. Jakmile jsme ho uviděli, uvědomili jsme si, že ho musíme vzít,“ vzpomíná majitelka Shannon Richardson.

Kocour/Zdroj: goodhouse.ru

Sunny měl radostní život, měl lásku – to ale se změnilo v okamžik, kdy se v rodině objevila holčička Hazel. „Když jsme demonstrovali Hazel Sunny, nedal tomu ani pozornost. Kocour jen očichal kolébku, ale okamžitě šel pryč,“ říká Shannon.

Sunny a dítě/Zdroj: goodhouse.ru

Po několik měsíců kocour všemožně dával najevo, že se mu opravdu nelibí novorozená holka. Richardsonovi nečekali takové chladné přijetí a byli překvapeni apatii kocoura, ale jednou zjistili nečekanou pravdu: přes záznam pár viděl, jak Sunny vstoupil do pokoje, skočil do postýlky a schoulil se do klubíčka spát vedle Hazel.

Sunny a dítě/Zdroj: goodhouse.ru

„Nečekala jsem toho. Navíc není tak jednoduché se dostat do postýlky. Sunny navíc nerad skáče. Zůstal s Hazel 4 hodiny a střežil její spánek!“ říká Shannon.

Sunny a dítě/Zdroj: goodhouse.ru

Zjistilo se, že kocour měl k dívce po celou dobu něžné city, prostě je nedemonstroval. Poté, co bylo jeho tajemství odhaleno, Sunny začal projevovat svou lásku k dívce. Jakmile začne brečet, ihned se tam objeví a začne se o ni starat. Potom starý kocour dívce začal věnovat celý den. Nyní jsou skutečnými přáteli!

ČTĚTE TAKÉ: ÚŽASNÉ PŘÁTELSTVÍ „NAŠTVANÉHO“ KOCOURA A ŠŤASTNÉHO PSA DOBYLO INTERNET

PSALI JSME: JAK TOULAVÝ KOCOUR DOSTAL DŮLEŽITOU PRÁCI NA NÁDRAŽÍ A STAL SE MÍSTNÍ CELEBRITOU

Share