Uživatele internetu dojalo video, na němž dívka zpívá píseň „Hallelujah“: video získalo skoro 300 tisíc zhlédnutí

V roce 2017 zpívala Lena Preslarová slavnou „velikonoční“ verzi písně Kelly Mooney s názvem Hallelujah. Navzdory svému mladému věku se Leně díky svému talentu již podařilo získat obrovskou popularitu.

Skvělý výkon / Zdroj: YouTube

Podle informací na webu We the Unicorns je tato píseň považována za jednu z nejoblíbenějších cover verzí na YouTube za celou dobu existence tohoto webu. Samozřejmě, každý ji zpívá zvláštním způsobem a každý člověk má svůj jedinečný hlas.

Skvělý výkon / Zdroj: YouTube

V roce 2006 se Lena Preslarová rozhodla, že na počest Velikonoc zazpívá verzi této písně, kterou vymyslel Kelly Mooney. Text písně nám připomíná, že tato slavnost má hlubší význam a Lena ji naplňuje svým nezapomenutelným andělským hlasem.

Skvělý výkon / Zdroj: YouTube

Mooneyova verze přesně opakuje melodii z originálu této písně. Rozdíl je jen v textu. Verze, kterou Mooney nahrál, spadá do kategorie gospelu, zatímco originál patří spíše do světa popu.

Skvělý výkon / Zdroj: YouTube

Navzdory svému mladému věku se Leně již podařilo získat srdce tisíců fanoušků gospelu po celém světě. Seznamte se s jejím talentem sami ve videu níže.

PSALI JSME: MALÁ HOLČIČKA ZAZPÍVALA SUPERHIT SKUPINY QUEEN: DIVÁCI BYLI NADŠENÍM JEJIM VÝKONEM A VIDEO NA YOUTUBE ZÍSKALO SKORO 16 MILIONŮ ZHLÉDNUTÍ

PŘIPOMÍNÁME: MALÁ HOLČIČKA TANČÍ POD PÍSNIČKOU: VIDEO ZÍSKALO SKORO 400 TISÍC ZHLÉDNUTÍ

Share