Malá holčička tančí pod písničkou: Video získalo skoro 400 tisíc zhlédnutí

Malá Ella čekala v autě se svou rodinou. Vypadala velmi spokojeně, když seděla u jednoho z rodinu na klíně a pohltila hranolky z McDonald’s.

Zazněla píseň Sucker od Jonas Brothers a na tváři holčičky se objevil obrovský úsměv. Začala skákat do hudby, stále držela hranolky v ruce a pohybovala rameny do rytmu. Bylo jasné, že z toho má obrovskou radost.

Mala holčička si tančí u jídla / Zdroj: YouTube

Jonas Brothers vydali skladbu Sucker v březnu 2019 a debutovali pod číslem 1 na Billboard Hot 100.

Malá holčička může jasně odlišit dobrou hudbu od špatné! Můžete vidět, že má vrozený smysl pro rytmus a v budoucnu určitě se stane skutečnou královnou tance.

Mala holčička si tančí u jídla / Zdroj: apost.com

Elleina matka Jennifer Burnett-Dooley se rozhodla video umístit na Facebook a uživatelům sítě se toto video velmi zalíbilo. Burnett-Dooley podepsal svůj příspěvek: „Není nic, co by se dalo srovnávat s hranolky v McDonald‘ s a Jo Bros v rádiu.“

Mala holčička si tančí u jídla / Zdroj: apost.com

Burnett-Dooley se přiznala, že je to docela běžný případ, když malá Ella tančí. Ona to děla téměř pokaždé, když jí své oblíbené jídlo. Ráda také tančí pod písničkou Lil Nas X Old Town Road. Je skvělé vidět, že malá Ella již rozvíjí svůj hudební vkus.

PSALI JSME: MALÁ HOLČIČKA ZAZPÍVALA SUPERHIT SKUPINY QUEEN: DIVÁCI BYLI NADŠENÍM JEJIM VÝKONEM A VIDEO NA YOUTUBE ZÍSKALO SKORO 16 MILIONŮ ZHLÉDNUTÍ

PŘIPOMÍNÁME: VÝKON TÉTO MALÉ KRASOBRUSLAŘKY MÁ SKORO 350 TISÍC ZHLÉDNUTÍ: PĚTILETÁ HOLČIČKA DOBÝVÁ 1. MÍSTO NA LEDĚ POD PÍSNIČKU «ICE CREAM»

Share