Policii bylo řečeno, že u silnice je tygr: Když ale policisté přijeli na místo, čekalo je překvapení, když uviděli to zvíře

Jednou za rok se na vaší ulici může objevit i Bílý tygr, rozhodli obyvatelé amerického města Rockville a na návštěvu dravce si stěžovali na policii. Policisté, kteří přijeli na výzvu, však okamžitě vše pochopili. Nemohli se přestat smát, když uviděli, kdo je vlastně před nimi.

Policisté z města Rockville v Marylandu na začátku února obdrželi od místních obyvatel znepokojivou zprávu, že u dálnice Montrose Road pobíhá bílý tygr. Policisty z policejního oddělení v okrese Montgomery překvapilo, že tito dravci žijí především v Indii a Nepálu.

Policie však byla ve střehu. Jeden z policistů se nebojácně vydal divokému zvířeti vstříc, ale naštěstí se setkal pouze s vtipem. Velká bílá kočka, která děsila řidiče, se ukázala jako umělý tygr v životní velikosti.

To zaměstnanci oddělení řekl obyvatelům města na Twitteru, přiložením fotografie jako důkaz, že nebezpečí není.

Podle policistů netuší, jak socha se ocitla u dálnice. Možná to byl něčí vtip. Nyní však divoké zvíře, i když ne skutečné, našlo nový domov – na policejní stanici.

PSALI JSME: POLICISTA ODMÍTL OPUSTIT ŠTĚNĚ BEZ DOMOVA PO 12HODINOVÉ SMĚNĚ: CHOVAL SE ROZHODNĚ A NEČEKANĚ

PŘIPOMÍNÁME: POLICISTA BYL PŘI PRÁCI PŘISTIŽEN, JAK DĚLÁ NEOBVYKLÉ SELFIE: CO UDĚLALA ŽENA, KTERÁ JE PŘISTIHLA

Share