Úžasná proměna štěněte, kterému dopřáli péči a lásku: Jak vypadal před a jak nyní

Skutečná péče dělá zázraky! Peče není totožná s láskou. Někdy slova prostě nestačí. Ale pokud existuje podpora, respekt a touha pomoci, pak se stanou skutečné zázraky.

Terry/Zdroj: aikaramba.ru

Jesse De Freitas má velmi ráda zvířata. Často se o ně stará, dává jím svou lásku. Rovněž se stará o ty, kteří utrpěli zranění. Ačkoli dívka nemá žádné lékařské vzdělání.

Nyní je čas se setkat s Terrym. Majitelé se o štěně vůbec nestarali. Výsledkem bylo, že se u zvířátka vyvinul se svrab. A je mu jen tři měsíce, a už je zanedbaný.

Terry/Zdroj: aikaramba.ru

Nebyla na něm prakticky žádná srst. V tu chvíli měla Jesse práci a několik mazlíčků, ale to ji nezastavilo. Dívka si dokázala najít čas na nového kamaráda. Dokonale chápala, že bez ní štěně prostě zemře.

Dívka se odvážila vzít Terry domů. Tam mu poskytovala 24hodinovou péči, dobré jídlo a plnou péči. O měsíc později nezůstala po nemoci ani stopa. A po dalších dvou měsících byl úplně zarostlý srstí.

Terry/Zdroj: aikaramba.ru

Nyní vypadá jako skutečný fešák, ne jako nešťastné stvoření. Nyní Jesse hledá pro svého kamaráda novou rodinu. Bohužel nemůže ponechat zvířátko navždy u sebe.

PSALI JSME: MUŽ UNIKAL Z HOTELOVÉ KARANTÉNY PO LANĚ ZE SVÁZANÝCH PROSTĚRADEL: POLICII ALE STEJNĚ NEUNIKL

ČTĚTE TAKÉ: MANŽELKA DOSTALA OD MANŽELA ŽÁDOST O ROZVODU: ODPOVĚĎ MUŽE ZASÁHLA

Share