„Už mi zkrátka není 20 let, abych tohle dělala častěji“: Monika Absolonová se rozhodla potěšit své fanoušky a zveřejnila video, jak tráví čas během karantény

Zpěvačka Monika Absolonová, stejně jako i většina lidi v dnešní době, tráví většinu svého času doma s dětmi. A jak zpěvačka přiznala, někdy to není vůbec jednoduché, protože synové nejsou zrovna nejklidnější kluci.

Monika Absolonová / Zdroj: Facebook

Nyní, zatímco zpěvačka nevystupuje, udržuje kontakt se svými fanoušky prostřednictvím sociální sítě Instagram. Nedávno zveřejnila na své stránce v sociální síti Instagram video, kde připravuje pro svou rodinu boloňské špagety.

Monika Absolonová / Zdroj: Instagram

Jak zpěvačka uvedla, byla velmi překvapená, že si před nahráváním videa dokonce udělala make-up. Ona dokonce udělala pár snímku na telefot, i když to pro ní není zrovna obvyklé.

„Úplně jsem zapomněla, jak je divný pózovat sama sobě na telefon. Už mi zkrátka není 20 let, abych tohle dělala častěji,“ vtipkovala zpěvačka

Monika Absolonová / Zdroj: Instagram

Absolonová fanouškům slíbila, že selfie nebude zveřejňovat každý den. Ale tedy na pár snímku se ještě můžeme těšít, jelikož zpěvačka bude mít online vystoupeni a bude díky tomu zase ostříhaná.

Monika Absolonová / Zdroj: Instagram

Monika vyzvala všechny, aby se radovali i z takových maličkostí.

Monika Absolonová / Zdroj: Instagram

Matka dvou synů přiznala, že občas je to velmi únavné trávit veškerý čas s dětmi. Monika žertovala, že občas má touhu odjel někam sama, aby si trochu odpočinula.

Monika Absolonová / Zdroj: Facebook

PSALI JSME: LIDÉ BY SE MOHLI OČKOVAT SAMI VAKCÍNOU, KTEROU DÁVAJÍ POD JAZYK: ROMAN PRYMULA PROZRADIL, NA ČEM NYNÍ PRACUJÍ ČEŠTÍ VĚDCI

PŘIPOMÍNÁME: SYN LUCIE BÍLÉ NESKUTEČNĚ DOSPĚL A SLAVÍ SVÉ 26. NAROZENINY: JAK VYPADÁ NEJDŮLEŽITĚJŠÍ MUŽ JEJÍHO ŽIVOTA

Share