„Jako by nebyl covid, můj prst byl všude“: Maroš Kramár znovu promluvil o situaci kolem maskérky

V roce 2020 české a slovenské koronavirové noviny na několik dnů vytlačil známý moderátor a herec Maroš Kramár, který byl nařčený z obtěžování maskérky.

Tehdy moderátor svým prstem pošimral po zadku na konci populárního slovenského pořadu. Udělal to ze srandy, ale dostal obrovské množství kritiky od diváků a všechny novinářství psali, že mladou maskérkou obtěžuje.

Maroš Kramár/Zdroj: youtube.com

Moderátor ale všechny obviněni odmítl, a portálu Super řekl, že všichni, kdo ho kritizuje za takovou srandu se vrátili svým chováním do středověku. Tehdy dostal ještě větší kritiku, ale Maroš také uvedl, že velké množství lidi ho podporovalo.

Ve dnešní době navštívil pořad 7 pádů, ve kterém se rozhodl znovu o této zvláštní situaci promluvit. Podle jehož slov, měla velmi krásnou zadní část těla. “Mě nenapadlo nic lepšího, než jsem udělal tohle,” řekl moderátor.

Maroš Kramár/Zdroj: instagram.com

Pošimraní po zadku podle jehož slov bylo natočeno na přestávce, ale ho se rozhodli pustit na konci show jen jako srandu. Potom české a slovenské novinářství začali psát, že Kramár sexuálně obtěžuje maskérku, která později uvedla, že pošimraní po zadku bylo pro ni také srandou.

Maroš ale uvedl, že by to s radosti udělal znovu. “Můj prstík je totiž tak silný, že vytlačil covid s novin. Druhý den, jako by nebyl covid, můj prst byl všude,” ukončil známý moderátor, kterého pošimraní po zadečku maskérky hodně proslavilo.

Maroš Kramár/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: EVA PERKAUSOVÁ MÁ SKVĚLÝ VKUS: JAK VYPADÁ BYT KRÁSNÉ MODERÁTORKY PRIMY

PŘIPOMINAME: “NEDÁ SE NIC DĚLAT”: PROČ KLÁRA DOLEŽALOVÁ BUDE MUSET MODEROVAT SAMA

Share