„Už chceme pryč“: Čemu čelila Vendula Pizingerová s manželem a malým synem během dovolené v Rumunsku

Devětačtyřicetiletá Vendula Pizingerová je prezidentkou nadačního fondu Kapka naděje. Za svou činnost byla několikrát oceněna titulem Žena roku.

Je známo, že je také skvělou manželkou a maminkou. Žena se nedávno s rodinou vydala na dovolenou, a nevybrala si jednu z nejpopulárnějších destinaci.

Pizingerová se svým manželem Josefem jsou stoupenci dobrodružné dovolené. Názor na dovolenou nezměnilo ani to, že žena nedávno porodila syna Josefa.

Rodina proto spolu vyrazila do Rumunska. “Když budeme dávat pozor, nic se nestane,“ uvedla prezidentka nadačního fondu. O tom informuje na svých webových stránkách portál blesk.cz.

“Všechno důležitý v život mám s sebou (až na Kubu, to už je velkej strážce domácího krbu) když jsem s mužem kdekoli, no vlastně platí spíš pro divočinu tak se prostě nebojím. Nemám pocit strachu z volné divoké přírody, to spis člověka čeká víc nebezpečí na Václaváku,“ popsala v instagramu začátek své dovolené žena.

Nevěděla ale, že přes cestu jim spadne velký strom. Odtud museli manželové s malým dítětem se dostával skoro dva dny. „Už chceme pryč,“ přiznala se potom v dalším příspěvku Pizingerová.

PSALI JSME: ANDREA VEREŠOVÁ NA SVÉM INSTAGRAMU SE POCHLUBILA DOVOLENOU V ŘECKU: CO NA MODELKU ZAPŮSOBILO NEJVÍCE

ČTĚTE TAKÉ: VENDULA PIZINGEROVÁ SE SVÝM MANŽELEM A OSMIMĚSÍČNÍM SYNEM VYRAZILA NA ČUNDR: MALÝ JOSEF SE PŘIPRAVUJE NA CESTOVÁNÍ SPOLEČNĚ S RODIČI

Share