Andrea Verešová na svém Instagramu se pochlubila dovolenou v Řecku: Co na modelku zapůsobilo nejvíce

Modelka Andrea Verešová sdílela s fanoušky na své stránce na sociální síti Instagram, že se jí splnil její dlouholetý sen. K narozeninám jí její manžel dal nezapomenutelnou dovolenou na Santorini.

Na svém Instagramu ona poděkovala manželovi Danielu za tento dárek. Také modelka okomentovala, že ostrov Santorini jako celek je velmi krásný a město, ve kterém oni tráví svou dovolenou je naproti okouzlující.

https://www.instagram.com/reel/CQyKXQTFXG-/?utm_source=ig_web_copy_link

Na své stránce na Instagramu Andrea doslova zasypala fanoušky fotografií s architekturou a krásnými místy ostrova, na nichž jsou vidět bílé domy s modrými kopulemi. Kromě těchto fotografií modelka potěšil své fanoušky svou dokonalou postavou a fotografii v plavkách u bazénu.

Dovolená Verešové se konala v jednom z nejromantičtějších hotelů Astra Suites. Během snídaně na terase mohla Andrea obdivovat výhled na pevnost Scaros.

Ostrov okouzlil modelku a moc se jí tam líbilo. Ale pro manžela Daniela bylo největším potěšením ležet na pláži a koupat se v moři. To mu přineslo víc radosti než procházky městem.

PSALI JSME: “SHODIL JSEM PĚT KILO, POTŘEBUJI JEŠTĚ TŘI“: HEREC JIŘÍ KRAMPOL SVĚŘIL, JAK SE MU PODAŘILO ZHUBNOUT PO COVIDOVÉM VOLNU

PŘIPOMÍNÁME: CO SLÍBIL IVANĚ GOTTOVÉ JEJÍ MANŽEL PŘED ODCHODEM: VDOVA PO LEGENDÁRNÍM ZPĚVÁKOVI PROMLUVILA O VYDÁNÍ KNIHY A TAKÉ O SVÝCH DCERÁCH

Share