Udělej si sám: Jak vypadají manželky slavných plastických chirurgů

Ve snaze o věčné mládí se na ně obracejí hollywoodské hvězdy. A jaké ženy si podmanily srdce mistrů umělé krásy?

Phillip a Anna Craftovi

Phillip a Anna Craftovi / Zdroj: wday.ru

Phillip Craft je jedním z nejznámějších plastických chirurgů v Miami. Hollywoodské hvězdy, které chtějí napravit svůj vzhled, se pravidelně na něj obracejí. Nebojí zcela svěřit své zdraví chirurgovi. Phillip je šťastně ženatý, více než 25 let žije s Annou Craftovou, kterou potkal, když byl velmi mladý.

Anna / Zdroj: wday.ru

Chirurg přiznává, že setkání s jeho budoucí manželkou okamžitě přerostlo ve velkou lásku. Anna měla zpočátku absolutně daleko od povolání manžela, ale po narození jejich prvního dítěte prošel vzhled ženy významnými změnami. Potom se Anna obrátila na Phillipa s prosbou o pomoc. S radostí začal přetvářet vzhled své ženy.

Anna / Zdroj: wday.ru

Muž nyní prohlašuje, že po všech chirurgických zákrocích začala Anna vypadat mnohem krásněji. Samotná žena zůstává nadšená prací manžela a není jí vůbec trapné, že slouží jako skutečná reklama na jeho kliniku. Anna změnila tvar prsou a zadku, podstoupila liposukci, upravila pas a břicho. Phillip říká, že Anna je jeho pýcha a nejlepší výtvor.

David a Veronica Matlockovi

David a Veronica Matlockovi / Zdroj: wday.ru

David Matlock není obyčejný plastický chirurg, jeho obor je velmi specifický. Matlock se zabývá intimní plastikou a lipomodelací. Muž jako nikdo jiný ví, že nejdůležitější v jeho práci je pečlivost, psychologické dovednosti a profesionální talent. David se již mnoho let věnuje jedinečné profesi a vděčné ženy se nikdy neunaví chválit chirurga.

Veronica / Zdroj: wday.ru

Muž se však vyznačuje vysokým sebevědomím a ví, jak dosáhnout toho, co chce, nejen ve své profesi, ale také v osobním životě. Jednou přišla k Matlockovi další pacientka. Plastický chirurg se zamiloval do Veroniky na první pohled. Po operaci jí Matlock nabídl několik postupů, jak vylepšit její vzhled.

Veronica / Zdroj: wday.ru

Pacientka souhlasila a po propuštění z kliniky ji chirurg požádal o ruku. Manželé jsou nyní šťastní, vedou zdravý životní styl a samozřejmě nezapomínají na chirurgické zákroky.

Terry a Heather Dubrowovi

Terry a Heather Dubrowovi / Zdroj: wday.ru

Terry Dubrow je jedním z nejpopulárnějších amerických plastických chirurgů. Je známý svým mimořádným talentem transformovat vzhled svých pacientů. Se svou manželkou, herečkou Heather Dubrowovou, je muž šťastně ženatý již 22 let a mají čtyři děti.

Terry a Heather Dubrowovi / Zdroj: wday.ru

Pár se často objevuje na amerických televizních show věnovaných plastické chirurgii. Ačkoli Heather nikdy přímo neříkala, zda experimentoval s jejím vzhledem Terry, na její tváři jsou patrné stopy plastiky.

Heather / Zdroj: wday.ru

PSALI JSME: JAK VYPADAJÍ MANŽELKY ARABSKÝCH KRÁLŮ A ŠEJKŮ, NEJBOHATŠÍCH LIDÍ

PŘIPOMÍNÁME: JAK VYPADÁ CHLAP, KTERÝ UTRATIL 30 TISÍC LIBER ZA PLASTIKU A UDĚLAL SI Z TVÁŘE INSTAMASKU

Share