Jak vypadá chlap, který utratil 30 tisíc liber za plastiku a udělal si z tváře instamasku

24letý Levi Jed Murphy vždy věnoval svému zevnějšku velkou pozornost. První kosmetický zákrok provedl, když mu bylo 19 let, nechal si zvětšit rty.

Levi Jed Murphy / Zdroj: wday.ru

Během příštích pěti let podstoupil Levi více než desítku operací, včetně operace nosu, zvednutí čela a spánků a změna tvaru očí. Mladý muž má injekce v rtech, tvářích, dolní čelisti a pod očima. Navíc narovnal zuby a nechal si udělat zubní fazety.

A to vše pro jediný účel. Chlap chtěl, aby jeho obličej vypadal jako módní instamaska.

Levi Jed Murphy / Zdroj: wday.ru

„Nějak jsem narazil na filtr Instagram a zamiloval jsem se do toho, jak on změnil můj vzhled na fotografii, že jsem pečlivě naplánoval všechny operace, abych vypadal tak ve skutečnosti,“ říká Levi.

Levi Jed Murphy / Zdroj: wday.ru

Všechna vylepšení stála 30 tisíc liber. Odkud peníze? Murphy vydělává slušné peníze na sociálních sítích a kromě toho prodává své fotografie. Dříve pracoval jako prodavač v obchodě. Mimochodem, Levi neukončil střední školu, natož vysokou. To pro něj prostě není zajímavé.

Levi Jed Murphy / Zdroj: wday.ru

V plánech je další zvětšení rtů, zvedání spánků, operace nosu a plastika zadku.

„To všechno nebylo proto, že jsem byl nesebejistý nebo nenáviděl to, jak vypadám, ale proto, že můj obličej mě rychle začíná otravovat a rád měním svůj vzhled,“ říká mladý muž.

Levi Jed Murphy / Zdroj: wday.ru

Po poslední operaci někteří hejtři vtipkovali, že Murphy není jako jeho oblíbený instafilter, ale spíše jako postava z filmu Soudný den. Ale samému muži se jeho vzhled líbí.

PSALI JSME: VZHLED MUŽE MU BRÁNIL NAJÍT PRÁCI, ALE PLASTICKÁ OPERACE VYŘEŠILA PROBLÉM: JAK TEĎ VYPADÁ

PŘIPOMÍNÁME: JAK VYPADÁ MUŽ, KTERÝ UTRATIL 30 000 DOLARŮ ZA TVÁŘ MICHAELA JACKSONA

Share