Jak vypadá muž, který utratil 30 000 dolarů za tvář Michaela Jacksona

V uplynulých letech svět viděl mnoho napodobitelů Michaela Jacksona, ale v Argentině žije chlap, který je připraven stát se kopií zpěváka. Leo Blanco z Buenos Aires, který se živí jako dvojník Michaela Jacksona, podstoupil řadu plastických operací a kosmetických procedur. Tak moc si přeje být jako jeho idol, že je připraven znovu a znovu dělat plastické operace.

Posedlost Michaelem Jacksonem u argentinského kluka Lea Blanca začala v patnácti letech, kdy poprvé viděl vystoupení legendárního zpěváka. Už tehdy se rozhodl, že chce být jako jeho hrdina.

Leo Blanko / Zdroj: Instagram

„Michael Jackson je pro mě mnohem víc než zpěvák. Neustále jsem sledoval jeho tvorbu, poslouchal jsem ho, cítil jsem ho. Cítil jsem jeho podstatu, vstřebal jsem způsob jeho chování, estetické preference a bylo mi velmi bolestné vypadat jinak než on, takže jsem nakonec řekl: „Proč ne?“

Leova první operace proběhla v 15 letech, kdy mu byla provedena otoplastika, aby získala požadovaný tvar uší. Dostal také injekce kyseliny hyaluronové a botoxu.

Ve věku 22 let Leo již nashromáždil 11 plastických operací. Vynaložil na chirurgické a kosmetické ošetření asi 125 000 ringgitů (30 000 dolarů).

Po jedenácti plastických operacích je však dvaadvacetiletý muž stále nespokojený se svým vzhledem a je opět připraven lehnout si pod nůž plastického chirurga. Ten si myslí, že jeho brada by měla být více „mužská“.

Leo Blanco přiznává, že „vsadil“ na svou duši, tělo a všechny peníze, aby se stal nejlepším dvojníkem Michaela Jacksona na světě.

Leo Blanko / Zdroj: Instagram

Zatímco Leo se již změnil k nepoznání, plánuje provést několik dalších operací nosu, lícních kostí, čelisti a brady, aby se stal úplnou kopií své oblíbené hvězdy.

Zatím se Leo musí ještě trochu líčit. Absolutní podobnost obličeje a těla je poslední věcí, kterou Leo musí udělat, aby se navenek stal Michaelem Jacksonem. Mimiku, chůzi a taneční pohyby popového krále studoval důkladně.

Leo Blanco se věnuje tomu, o čem snil v posledních letech — vystupuje v klubech jako dvojník popové hvězdy. Transformace přinesla Leovi statisíce fanoušků, kteří ho sledují na jeho show, sociálních sítích a dokonce i na ulicích. Ten chlap vede stránku na Instagram, kde opakuje kultovní čísla Michaela Jacksona.

Michael Jackson má obrovské množství dvojníků. Některé z nich přiznal i sám zpěvák. Leo nedokázal ukázat svou proměnu popovému králi. Argentinec se však domnívá, že pokračováním Michaelova díla vzdává hold svému idolu.

Leo Blanko / Zdroj: Instagram

PSALI JSME: 4 LETÝ CHLAPEC PŘEDVEDL TANEC MICHAELA JACKSONA: TOTO VIDEO MÁ PŘES 38 MILIONŮ ZHLÉDNUTÍ

PŘIPOMÍNÁME: „ON SPAL NA MATRACI“: JANE FONDA ŘEKLA, ŽE SE KOUPALA BEZ PLAVEK S MICHAELEM JACKSONEM

Share