Největším překvapením se stala Jitka Schneiderová: Jak proběhl Český lev v době koronavirové pandemie

V sobotu večer proběhl Český lev 2021, který byl velmi netradiční. Nebyl dokonce červený koberec, který všichni diváci každý rok zvykli vidět. Dokonce nebylo i afterparty, jen vyhlášení filmových ocenění.

Krajina ve stínu/Zdroj: ceskatelevize.cz

Český lev proběhl bez veřejnosti, a nejznámějšího vydání cen v ČR se zúčastnili jen nominovaní umělci. Všichni, kdo byli na vyhlášení cen, museli udělat test na koronavirus.

Nejvíce nominaci dostal film Bohdana Slámy Krajina ve stínu. Tento film měl 15 nominaci a z nich dostal 6 českých lvů. 14 nominaci měl film o nejznámějším bývalém prezidentovi Havel, režisérem kterého je Slávek Horák. Bohužel tento úžasný film získal jenom jednoho českého lva v kategorii masky.

Šarlatán/Zdroj: ceskatelevize.cz

14 nominaci také měl film Šarlatán, režisérkou kterého je Agnieszka Holland. Tento film získal celých 5 českých lvů. Nejlepším hercem, který dostal českého lva se stal Ivan Trojan. Své ocenění dostal díky své úžasné hře ve filmu Šarlatán. Pro herce je to už sedmí lev.

Úžasnou hru ve filmu Krajina ve stínu ukázala i herečka Magdalena Borová, která také dostala sošku. Ocenění dostala i režisérka snímku Šarlatán, která momentálně bydlí v Polsku a kvůli opatřením nezvládla přijet na Českého lva.

Krajina ve stínu/Zdroj: ceskatelevize.cz

Nejvíc všechny překvapila Jitka Schneiderová, která na sobě měla průhledné šaty od Christiana Diora. Herečka na ocenění měla nejlepší oblečení a pochlubila se i svou nádhernou postavou, kterou má díky běhání a denním cvičením.

Moderátorem Českého lva byl jako vždy Václav Kopta, který se už herectvím kvůli koronaviru neživí. Ve dnešní době pracuje řidičem autobusu. Je to jeho práce ze snů, kvůli tomu své nové povolání má moc rád.

Jitka Schneiderová/Zdroj: blesk.cz

PSALI JSME: DÍTĚ ZNÁMÉ ČESKÉ HERECKÉ RODINY A SYMPAŤÁK: JAK VYPADÁ A ČEMU SE ROZHODL VĚNOVAT SVŮJ ŽIVOT VNUK JIŘINY BOHDALOVÉ

PŘIPOMINAME: EVA HOLUBOVÁ S DCEROU CHYSTÁ NOVÝ PROJEKT PRO ŽENY: O JAKEM TÉMATU CHCE ŽENÁM DOPODROBNA VYPRÁVĚT HEREČKA

Share