Týdenní předpověď počasí: v Česku se ochladí a očekává se mraz se sněhem

Dle týdenní předpovědi počasí teploty klesnou a jenom výjimečně se dostanou přes 10 stupňů. Pohybovat se budou spíše mezi 3 až 7 stupni. Ojediněle se dostanou i pod bod mrazu a na horách se očekává sněžení. Píše o tom web tn.nova.cz.

Počasí / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

V pondělí na většině území bude oblačno až zataženo. Ojediněle se vyskytnou přeháňky a na horách i sněžení. Teploty v noci 5 až 1 stupeň Celsia. Ve dne se vyšplhají na 6 až 10 stupňů. Vítr mírný.

V úterý bude oblačno s přeháňkami na severu a severovýchodě. Ojediněle se ráno mohou vyskytnou mlhy, které zkomplikují jízdu řidičům. V noci teploměry naměří 5 až 1 stupeň. Místy bude také mrazit teplota klesne na -2 stupně. Ve dne se otepli na 6 až 10 stupňů.

Počasí / Ilustrativní foto / Zdroj: youtube.com

Ve středu bude oblačnost ubývat. V noci se znovu očekává klesnutí teploty až na -2 stupně. Během dne meteorologové předpovídají zvýšení teploty na 7 až 11 stupňů.

Ve čtvrtek dle předpovědi Českého hydrometeorologického ústavu bude zataženo a místy se vyskytnou mlhy. V noci teploty budou mezi 5 až 1 stupněm a ve dne teploměry naměří 3 až 7 stupňů, ojediněle na sluníčku až 11 stupňů.

Počasí / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

V pátek se počasí příliš nezmění a bude stále zataženo s mlhami. V noci teploty klesnou na 3 až -1 stupně a ve dne se vyšplhají na 3 až 7 stupňů.

Teplejší počasí se očekává o víkendu, kdy teploměry naměří 4 až 9 stupňů. Ojediněle se ale očekává déšť. Noční teploty 3 až -2 stupně.

PSALI JSME: V ČESKU SE ZNOVU ZPŘÍSNÍ OPATŘENÍ: PREMIÉR BABIŠ PROZRADIL, KDY VLÁDA SCHVÁLÍ ZMĚNY

PŘIPOMÍNÁME: PRÁVNÍK DOSTAL CHCE ZRUŠIT OPATŘENÍ PRO OSOBY, KTERÉ KORONAVIRUS PRODĚLALI: CO SI O TOM MYSLÍ MINISTR VOJTĚCH

Share