Týden po návratu manžela jeho milenka zazvonila u dveří a řekla v našem bytě, že ji můj muž „podvedl“

Moje sousedka Pavla je vždy smutná. Jednoho dne mi řekla všechno o svém životě. Uplynul rok, co její manžel žil doma a současně u své milenky. A nemůže se rozhodnout, jak postupovat.

„To se často stává. Kdyby nebylo syna, už bych ho dávno nevpustila. A chlapec rád komunikuje se svým otcem a těší se na jeho návrat.“

Pavla žila se svým manželem jedenáct let. Jejich synovi je 9 let. Před rokem muž chtěl něco nového a toto „něco“ přišlo do jejich životů jako skutečná katastrofa.

Pavla zpočátku nevěnovala pozornost milostným pletkám svého manžela. Myslela si, že všechno bude v pořádku a muž to brzy zastaví. Koneckonců nechtěla, aby jejich syn věděl všechno. To by mohlo zranit jeho city. Proto potichu snášela veškerou bolest.

Smutná žena / Ilustrační foto / Zdroj: dytpsyholog.com

Zdálo se však, že muž neplánoval přestat. Došlo k tomu, že se jednoho dne nevrátil domů a zůstal přes noc se svou milenkou.

Pavla začala čekat na jeho návrat, protože milenka pro ni nebyla konkurentkou. Žena si myslela, že on se rychle začne nudit a vrátí se domů.

A tak se stalo. Muž přišel o měsíc později. Ani se neomluvil a začal žít doma, jako by se nic nestalo. Důvod návratu byl triviální, pohádal se se svou milenkou. Vyžadovala od něj drahý dárek. Odmítl a vrátil se domů k synovi.

„Možná bychom žili normální život, kdyby jeho milenka nebyla tak drzá. Jednoho dne, doslova týden po návratu manžela domů, zazvonila u dveří a řekla v našem bytě, že ji můj muž „podvedl“. Podvedl ji!

Můj manžel je skutečný kus hadru. Místo toho, aby ji vyhodil za dveře, řekl mi téměř s pláčem, že ona to nepřežije. Manžel se tedy sbalil a šel k ní znovu.

Pár a milenka / Ilustrační foto / Zdroj: volkovysk.by

Myslela jsem si, že když je tak hloupý, nech ho jít navždy. Už ho nepotřebuji. Ale proč ubližovat dítěti?

O necelý měsíc později se manžel vrátil domů. Tentokrát neznám důvod návratu. Myslela jsem, že láska skončila. Ale za pár dní šel znovu ke své milence. A tak „cestoval“ ještě čtyřikrát.

Myslím si, že je čas se rozhodnout, kde bydlíš. Koneckonců, žije zde tvůj syn, který všemu rozumí a vidí. Co ti řekne za pár let? A bude tě chtít nazvat otcem?

Rozhodla jsem se vyměnit zámek u dveří, aby se manžel už nemohl dostat do našeho bytu. A pak život sám postaví všechno na své místo.“

PSALI JSME: MANŽEL A JEHO MILENKA VYHODILI MANŽELKU Z LUXUSNÍHO DOMU: JAK SE JIM POMSTILA ŽENA

PŘIPOMÍNÁME: MOJE RODINA SE POSTUPNĚ ROZPADALA, A TAK JSEM SI NAŠEL MILENKU: NAJEDNOU SE ALE VŠECHNO POKAZILO

Share