“Trošičku mě to pooperovali”: Radim Uzel promluvil o své vážné nemoci

Na internetu se dlouho spekulovalo, že známý lékař Radim Uzel má rakovinu. Dnes to potvrdil portálu Extra. Podle jehož slov, lékaři u něj v žaludku našli nádor.

Radim Uzel/Zdroj: youtube.com

Radim už byl i v nemocnici, a dokonce měl i chemotherapii. “Trošičku mě to pooperovali,” prozradil lékař, který po operaci přišel o část žaludku. V dnešní době se cítí dobře, a dokonce může i jist.

Radim Uzel/Zdroj: youtube.com

O své nemoci Radim se dozvěděl před několika měsíci, a celou tu dobu se léčil. V dnešní době už pracuje a skoro žádné problémy nemá. Podle jehož slov, léčba byla náročná, ale během níž zůstával optimistou.

Problémy se zdravím lékař měl i loni, kdy se nakazil koronavirem. Měl těžký průběh nemoci a dokonce i byl hospitalizovaný v nemocnici. Dlouhodobě měl problémy s dýcháním, ale konečně se z toho dostal.

Radim Uzel/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: ROMAN PRYMULA PROZRADIL, JAKÉ NÁSLEDKY MŮŽE MÍT SOUČASNÁ VLNA KORONAVIRU: „TO MŮŽE OMEZIT ELEKTIVNÍ NEMOCNIČNÍ PÉČI“

PŘIPOMÍNÁME: LADISLAV DUŠEK ŘÍKÁ, ŽE MUSÍME BRÁT KORONAVIRUS JAKO OBYČEJNOU NEMOC: ZDŮRAZNIL VŠAK, ŽE JEDNOU CESTOU K NORMÁLNÍMU ŽIVOTU JE OČKOVÁNÍ

Share