Tři dívky se dozvěděly, že chodí s jedním chlápkem: copak udělaly

Abby Roberts, Becca King and Morgan Tabor zjistily, že jejich partner je podvádí v lednu 2021. Podle jednadvacetileté Morgan začala s podvodníkem chodit v roce 2018. Byla to právě ona, kdo při vlastním hledání důkazů na sociálních sítích, které poukazovaly na nevěru muže, oslovila devatenáctiletou Abby a osmnáctiletého Beccu.

Holky, když se o sobě dozvěděly / Zdroj: YouTube

Morgan napsala Abby a Becci pravdu o svém partnerovi. Snímky z korespondence trojice ukázala na tikotovém účtu the.bam.bus 15. července.

„Je mi líto vám to sdělit, ale myslím, že ten chlap chodí s více dívkami najednou,“ píše se v jednom ze vzkazů na screenshotech.

Jeden ze screenshotu dopisování podvodníka / Zdroj: YouTube

„Včera jsem skoro nespala. Zvracela jsem a měla jsem záchvaty paniky,“ napsala další podvedená dívka.

Během komunikace trio zjistilo, že mají hodně společného, včetně koníčků. Touha cestovat také spojila tři dívky s rozbitým srdcem.

Holky, během jejích cestování / Zdroje: medialeaks.ru

„Když jsme spolu komunikovali, začali jsme si uvědomovat, že všichni máme podobné zájmy. Myslím, že ten chlap si vybíral holky podobného typu,“ říká Abby.

Když chlap byl odhalen v nevěře, snažil všechny tři přesvědčit, že není nic špatného chodit současně s několika ženami. Ani jedna ze tří dívek s tím však nesouhlasila. Morgan se navíc záhy dozvěděla, že kromě Abby a Becky má ještě minimálně tři milenky.

Holky, během jejích cestování / Zdroje: YouTube

Když se trio rozhodlo přestat truchlit nad nevěrným partnerem, odjelo na dovolenou. Dívky si koupily a opravily starý školní autobus a vybavily ho jako karavan.

V červnu dívky začaly společně cestovat po státech, navštěvovaly ikonické americké památky a dokumentovaly dění na silnici ve svém společném TikToku. Nyní rozbili tábor v Bozmanu v Montaně, kde chodí do přírody a skvěle se baví.

Autobus, který si holky koupily / Zdroj: YouTube

„Stále častěji si myslím, že to bylo nějaké zvláštní požehnání,“ řekla Becca o rozchodu s klukem a cestování po zemi v rozhovoru s novináři.

Autobus, který si holky koupily / Zdroj: YouTube

Trio jednoduše vysvětlila, že jejich cesta není spojena s pomstou, prostě trávit čas spolu, navštěvují krásná místa země. Dalším podvedeným ženám kamarádky radí, aby se nezaměřovaly na ničivé emoce a začali dělat to, co je těší.

Autobus, který si holky koupily / Zdroj: YouTube

„Obklopte se lidmi, kteří vás motivují,“ řekla Roberts novinářům.

Holky, během jejích cestování / Zdroje: medialeaks.ru

Holky měly opravdu štěstí, že dokázaly se zabalit negativní a začali kamarádit. Dívky se staly spojenci, kteří se navzájem podporují. Navíc někdy může být rozchod impulsem pro rozvoj osobnosti, což potvrzují vědci.

@the.bam.bus

Come a long way in the last 6 months #skoolie #cheater #buslife #livewithintention #saltlaketribune

♬ Deja Vu Hibell Remix – Aaron Hibell

PSALI JSME: CHLAP URAZIL ŽENU NA VEČÍRKU: STRÁVILA ROK, ABY PŘIPRAVIT A USKUTEČNIT SVOU POMSTU

PŘIPOMÍNÁME: „ŠTĚSTÍ JE POD NOHAMA“: DÍVKA SI VZALA NEJSMUTNĚJŠÍHO PSA A UDĚLALA Z NĚJ FEŠÁKA

Share